PCB_LT

„Melaleuca“ narystė atveria jums duris į saugių, naujoviškų ir kokybiškų gerovės produktų pasaulį. PRODUKTAI, KURIUOS NAUDOJATE KASDIEN.

200+

IDEALUS VERSLAS, DIRBANT IŠ NAMŲ NE VISĄ DARBO DIENĄ. „Melaleuca“ jums moka komisinius kaskart, kai asmuo, kuriam rekomendavote „Melaleuca“, įsigyja „Melaleuca“ produktą. „Melaleuca“ jau yra išmokėjusi daugiau nei 6 mlrd. JAV dolerių komisinių už rekomendacijas. •  Tai paprasta. Natūralu, kad atradę šiuos puikius produktus jūs norėsite pasidalyti šia žinia su kitais. Jūs gausite komisinius kaskart jiems užsisakius iš „Melaleuca“. •  Jokių didelių investicijų. Priešingai nei kitiems verslams, šiam nereikia didelių investicijų – tik 19 GBP / 25 EUR. Ir jums niekada nereikės laikyti atsargų, priiminėti užsakymų, organizuoti pristatymo, išrašinėti sąskaitų klientams, raginti juos pirkti arba rengti pakartotinas pardavimo prezentacijas. •  Visą gyvenimą gyvuojantis verslas. Nukreipdami klientus pirkti iš „Melaleuca“, visam gyvenimui galite užsitikrinti patikimas, papildomas pajamas. Be to, savo verslą galite perleisti būsimoms kartoms ir suteikti joms finansinę gerovę. Kai būsite pasirengę pakeisti savo gyvenimą ir dalyvauti „Melaleuca“ rekomendacijų rinkodaros programoje, kreipkitės į asmenį, kuris jus supažindino su „Melaleuca“. Jis bus pasirengęs sujungti jėgas ir padėti jums pradėti veiklą.

UŽSITIKRINKITE GYVENIMĄ, KOKIO TROKŠTATE, IR RASKITE LAIKO JĮ NUGYVENTI.

Vonia ir kūnas „Melaleuca“ vonios ir kūno priežiūros produktai – nuo muilo „Luxury Bath Bar“ iki kasdienių drėkiklių, nuo skutimosi gelių iki plaukų priežiūros produktų – suteikia didesnį gerovės pojūtį, puoselėdami jūsų kūną nuo galvos iki pirštų galiukų; jie išsiskiria maloniu aromatu, tiršta tekstūra ir aukščiausios kokybės natūraliais ingredientais. Daugiau nei 200 mūsų gerovės produktų suskirstyta į paprastas kategorijas, kad galėtumėte apsipirkti kuo intuityviau ir be didesnių pastangų. Pasižvalgykite po eu.melaleuca.com ir sužinokite, kaip „Melaleuca“ produktai gali pagerinti jūsų gyvenimą.

Vitaminai ir papildai Tinkama mityba yra jūsų sveikatos pagrindas. Jūsų sveikata taip pat yra visko, ką darote, kasdienis pagrindas. Jūsų sveikata – „Melaleuca“ didžiausias rūpestis. Mes vykdome misiją gerinti savo klientų sveikatą, pasitelkdami naujoviškus, unikalius, natūralius ir mokslu pagrįstus sprendimus. Nuo „Peak Performance Pack“ iki dukart patentuotos Oligo® mineralų įsisavinimo technologijos. Pasirinkę rinkinius už mažesnę kainą ir tikslinius papildus, savo organizmą aprūpinsite maistinėmis medžiagomis, kurių jam reikėjo, kad puikiai jaustųsi ir pasiektų maksimalias savo galimybes. Mityba ir svorio reguliavimas Viena iš didžiausių šių dienų sveikatos problemų – diskomfortas ir ligos, atsirandančios dėl netinkamų mitybos įpročių. „Melaleuca“ suteikia jums priemones, kurių reikia, kad maitintumėtės sveikai ir paprastai, sumaniai ir tvariai reguliuotumėte kūno svorį.

Formulė paprasta. Kuo daugiau laiko galite skirti tam, kas labiausiai teikia pasitenkinimo, tuo laimingesnis (-ė) ir patenkintas (-a) būsite.

Namų valymas ir skalbimas „EcoSense“ – gausi „Melaleuca“ valiklių, skalbiklių ir indų ploviklių linija. „EcoSense“ produktų sudėtyje nėra chloro baliklio, amoniako ar fosfatų. Jų gamyboje naudojami saugūs, natūralūs ingredientai, pvz., čiobreliai, citrinų rūgštis, gaunama iš citrinų, ir kiti natūralūs sprendimai. Koks rezultatas? Produktai yra saugesni jūsų namams, aplinkai ir jūsų šeimai.

Grožis „Sei Bella“ atskleidžia kiekvienos moters grožį. „Sei Bella Skin Care“ liniją sudaro moksliškai patikrinti valikliai, tonikai, drėkikliai ir tikslinės gydomosios priemonės, kurios mažina smulkias ir didesnes raukšles, kartu užtikrindamos elegantišką ir švytinčią išvaizdą. „Sei Bella Cosmetics“ linijoje rasite odos būklę gerinantį makiažo pagrindą, pudrą ir maskavimo priemonę, skirtą įvairiems odos atspalviams. Su mūsų sezonine klasikinių ir naujausias tendencijas atitinkančių spalvų kolekcija „StyleSetters“ atrodysite madingai. „Sei Bella Luxury Hair Care“ – tai naujausiomis technologijomis pagrįstos salono kokybės plaukų priežiūros priemonės, su kuriomis jūsų plaukai bus švelnūs, blizgantys ir paklusnesni.

Ypatingi poreikiai „Melaleuca“ pavadinimas

Mūsų beprotiško gyvenimo problema ta, kad dėl darbo nuolat ištinkantis stresas, įsipareigojimai šeimai ar socialinės pareigos dažnai priverčia svarbiausius dalykus nustumti į šalį. Gerovės produktus ir finansinę perspektyvą siūlanti „Melaleuca“ turi unikalią galimybę padėti jums atrasti asmeninį pasitenkinimą. • Kurkite prasmingesnius santykius su tais, kuriuos mylite • Užsibrėžkite ir įgyvendinkite asmeniškesnius tikslus • Suteikite sau ir savo šeimos nariams galimybę laisvai disponuoti savo laiku • Mėgaukitės prasmingai padėdami šeimoms

kildinamas iš nepaprasto eterinio aliejaus. Tai Australijoje augantis arbatmedis (lot. Melaleuca alternifolia). Jo natūralios savybės ramina ir numalšina beveik visus nedidelius odos sudirgimus. Bėgant metams „Melaleuca“ ir toliau plėtė svarbiausių specialiems poreikiams skirtų natūralių produktų asortimentą. Tai sausos odos gydymui skirtos priemonės, giliai įsiskverbiantys tepalai raumenims, prevencinė sistema odos trūkumams šalinti, kremai nuo saulės ir t. t.

Kartu su „Melaleuca“ visa tai pasiekiama ranka.

Eteriniai aliejai „Melaleuca“ pavadinimas kildinamas iš arbatmedžio (lot. Melaleuca alternifolia), iš kurio gaunamas arbatmedžių aliejus. Daugiau nei prieš 30 metų mes nustatėme eterinių aliejų kokybės standartą. Šiandien siūlome visą grynų aliejų ir jų mišinių asortimentą už puikią kainą.

10 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

LOJALAUS KLIENTO PRIVILEGIJOS 11

Made with FlippingBook Publishing Software