PCB_LT

ŠVARA BE JOKIO KOMPROMISO.

Švarūs namai tampa geresne vieta gyventi. Tai pasakytina ir apie mūsų planetą. Švara naudinga visiems. Bet ar įmanoma gyventi švariai savo namuose, kartu švarinant ir planetą? „Melaleuca“ sako „taip“.

Dešimtmečius „Melaleuca“ pirmavo labai koncentruotų, saugių, veiksmingų ir įperkamų gamtos įkvėptų produktų, kurie namus išvalo neteršdami pasaulio, gamybos srityje. •  Saugūs. „EcoSense“ produktai valo jūsų namus, plauna indus, skalbinius, jų patikimumas neabejotinas, nes jų sudėtyje yra gamtos įkvėpti ir mokslo patvirtinti saugūs ingredientai. Neturėdami aiškaus įrodymo, kad ingredientas yra saugus, mes jo nesirenkame. •  Veiksmingi. Sumaniai parinkus ingredientus, gaunami veiksmingi ir saugūs produktai. „EcoSense“ produktuose yra labai veiksmingi, gamtos įkvėpti ingredientai, kurie, kaip paaiškėjo, už jus atlieka visą sunkų darbą. •  Koncentruoti. „EcoSense“ produktai mažina neigiamą mūsų veiklos poveikį planetai. Koncentruoti produktai – tai mažiau plastiko atliekų, mažiau transportuojamų prekių ir daugiau sutaupytų jūsų lėšų. •  Įperkami. Tai, kad ingredientai yra geresni, nereiškia, kad produktas yra neįperkamas. Pavyzdžiui, Tub & Tile 12x Bathroom Cleaner atitinka šešis buteliukus produkto, t. y. kainuoja 58 centus už buteliuką, kai konkurento produkto kaina už butelį yra 1.29 GBP / 3.19 EUR.

Plaučių pažeidimai, susiję su nacionalinio prekių ženklo valymo priemonėmis. 20 metų trukmės moksliniu darbu pagrįstas nepriklausomas tyrimas * atskleidžia aiškų faktą: valant namus įprastais, gerai žinomais prekybos centrų produktais, kurių sudėtyje yra amoniako, chloro baliklio, ketvirtinių dezinfekavimo medžiagų ir kitų pavojingų cheminių medžiagų, smarkiai pažeidžiami moterų plaučių audiniai. Naudojant tokias valymo priemones vos kartą per savaitę ilgainiui kvėpavimo takams padaroma tokia pat žala, kaip ir rūkant 20 metų po pakelį cigarečių per dieną!

Drauge mes lemiame pokyčius mažindami neigiamą poveikį planetai ir mūsų aplinkai, bet neatsisakydami galimybės gyventi švariuose namuose.

Nuo 1985 m. „Melaleuca“ padėjo išvengti planetai: •  118 mln. kilogramų plastiko •  170 mln. litrų benzino •  6.35 mlrd. kilogramų šiltnamio efektą sukeliančių dujų „EcoSense“ produktų naudojimas – veiksmingas ir lengvas būdas prisidėti prie aplinkos apsaugos.

„EcoSense“ formulėms taikoma 100% klientų pasitenkinimo garantija, nes jos yra:

BE ftalatų BE triklozano BE formaldehido BE ketvirtinių dezinfekavimo medžiagų

BE chloro baliklio BE amoniako BE abrazyvinių dalelių BE fosfatų

* Cleaning at home and at work in relation to lung function decline and airway obstruction, Ø Svanes, et al.

8 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

LOJALAUS KLIENTO PRIVILEGIJOS 9

Made with FlippingBook Publishing Software