PCB_LT

Kas nenorėtų gyventi ilgiau ir dinamiškiau? Jūsų gerovė yra visko, ką darote, kasdienis pagrindas. Ji leidžia užsidirbti gyvenimui, siekti savo troškimų, gyventi dėl tų, kuriems jūs labiausiai reikalingi. SUŽINOKITE, KĄ REIŠKIA GYVENTI DINAMIŠKAI. Daugiau nei 30 metų „Melaleuca“ misija buvo padėti klientams perimti savo gerovės kontrolę taikant naujoviškus, unikalius, natūralius sprendimus, padedančius spręsti didžiausias mūsų problemas. • Jūsų organizmas aprūpinamas reikalingiausiomis maistinėmis medžiagomis. „Melaleuca“ padeda aprūpinti jūsų organizmą reikalingomis maistinėmis medžiagomis iš gamtos. • Padedame jums pasiekti idealų svorį. „Melaleuca“ seka paprastais žingsniais, kad padėtų jums pasiekti jūsų tikslų – nuo aktyvesnio gyvenimo būdo iki sumanesnių mitybos įpročių. • Palaikoma normali širdies sveikata. 1 „Melaleuca“ siūlo patvirtintus natūralius sprendimus kiekvienam širdies sveikatos aspektui.

ATRODYKITE GERIAU, JAUSKITĖS GERIAU – išmėginkite šiuos unikalius produktus:

ATRASKITE REALIUS NET IR DIDŽIAUSIŲ SVEIKATOS PROBLEMŲ SPRENDIMUS.

Pasirūpinkite savo organizmo metabolizmu.

Pagalba reguliuojant svorį. NutraTherm, Access, Attain, Sustain Sport ir ProFlex20 kartu su GC Control stimuliuoja veiklą ir užtikrina didesnį veiksmingumą, geresnius rezultatus bei padeda kontroliuoti svorį.

GC Control – tai gardus, unikalus maisto papildas, kurio sudėtyje yra mažai cukraus ir chromo, padedantis palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje ir makroelementų apykaitą.

Širdies sveikata yra didžiausia sveikatos problema Europoje. 3

Milijonai žmonių susiduria su sąnarių problemomis. Peak Performance Bone & Joint Support (kurio sudėtyje yra Replenex, K2-D3 ir Calcium Complete ) yra vienas iš rinkoje siūlomų pažangių natūralių sąnarius stiprinančių papildų.

Rinkinys „Peak Performance Pack“. Jeigu yra kuris nors „Melaleuca“ produktas, kuris išsiskiria savo gebėjimu pagerinti gyvenimo kokybę, tai tas produktas yra Peak Performance Pack . Jis suteikia tikslingą, moksliniais tyrimais pagrįstą mitybą, palaikančią optimalią savijautą, todėl džiaugsitės maksimaliu rezultatu kiekvieną dieną. Jis prailgina jūsų gyvenimą!

The Peak Performance Heart Support (kurio sudėtyje yra K2- D3 ir Phytomega ) bei FiberWise kartu sudaro vieną iš svarbiausių pasaulyje natūralių širdies sveikatos priežiūros sistemų.

PASINAUDOKITE GAMTOS JĖGA. „Melaleuca“ siūlo natūralias formules, kurios veikia geriau nei prekybos centruose parduodamos alternatyvos. Pateikiame keletą pavyzdžių:

Augalinės kilmės valiklis „Sol-U-Guard“.

Jo valomoji jėga slypi čiobrelių aliejuje ir citrinų rūgštyje, sudėtyje nėra jokių agresyvių cheminių medžiagų, pvz., chloro baliklio ir amoniako. Jis pašalina purvą, kuris paprastai nematomas plika akimi.

Oligo technologija. Moksliškai patvirtinta mineralais aprūpinanti sistema, iš kurios jūsų organizmas gauna tokios pačios formos mineralų, kokie yra randami augaluose; jie puikiai pasisavinami ir užtikrinama maksimali apsauga nuo laisvųjų radikalų.

ProvexCV Pastiprinta vinuogių

sėklų ir odelių ekstraktu, jūsų normaliai širdies veiklai. 4

Losjonas „Renew Intensive Skin Therapy Lotion“. Moksliškai patvirtintas losjonas „Renew“ padeda atgaivinti išsausėjusią, net labai sausą ir suskirdusią odą. 2

1  Naudingas poveikis gaunamas suvartojus 250 mg EPA ir DHA per parą.

Balinamoji dantų pasta. Natūralios kilmės formulės, papildytos

arbatmedžių aliejaus, papaino, mirų ir ksilitolio valomosiomis ir gaivinamosiomis savybėmis.

2  Study Hill Top Research, 2006, Vinipegas, Kanada

3  Šaltinis: www.derstandard.de, 2019 m. liepos 16 d.

4  Naudingas poveikis gaunamas suvartojus 250 mg EPA ir DHA per parą.

6 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

LOJALAUS KLIENTO PRIVILEGIJOS 7

Made with FlippingBook Publishing Software