Letnicky & Trvalky 2020/2021 | CZ

Syngenta Flowers se zameruje na inovativní slechtení

Vysvetlivky

V minulých letech jsem se hodně posunuli směrem k vyššímu objemu produkce a k mnoha inovacím. Naší ambicí je přinést konečnému spotřebiteli co největší užitek a následně motivaci k dalšímu nákupu květin. Proto musíme naše zákazníky podporovat všude, kde je to možné. Náš prodejní a zákaznický servis jsou tu pro vás, aby vám pomohl udělat správná podnikatelská rozhodnutí. Náš produkční tým cílí na co nejvyšší kvalitu rostlin pro váš dobrý start. A když je to potřeba, náš technický tým je k dispozici se svými dlouholetými znalostmi a zkušenostmi. Chceme, abyste byli co nejúspěšnější. V našem novém katalogu 2021 vám představujeme mnoho vylepšení našeho sortimentu a více než 200 novinek. Víme, že inovace jsou velmi potřebné i v našem oboru a proto jsme hrdí na každou novinku, která potěší konečného spotřebitele. Mezi letošní novinky patří třeba petunie Itsy a Shortcake, dvě odrůdy velmi dobře prodávané v Severní Americe. Jiřina Sincerity je to nejkvalitnější ze sortimentu firmy Verwer, kterou jsme zařadili do našeho portfolia. Nabízíme i horkovzdornou lantanu Hot Blooded, velmi vhodnou do suchého klimatu. V sortimentu trvalek je velmi důležitá nová série levandulí Vintro, nezapomínejte ani na levanduli stoechas Violetta. U semenáčových letniček bych vás rád upozornil na atraktivní sérii hlíznatých begonií Limitless. A samozřejmě i nadále zlepšujeme a doplňujeme naše nejlepší hybridní muškáty Calliope a bohatě kvetoucí petunii Dekko.

zkvalitňují vaši produkci, například díky odolnosti k chorobám. Dobrým příkladem jsou Vinca Cora XDR a impatiens walleriana Imara, odolné k phytophtoře a padlí. Chtěli bychom, aby Syngenta byla synonymem pro inovace. Kromě toho se ale staráme i o udržitelnost a šetrný přístup ke zdrojům. Naše produkce je certifikovaná v Global G.A.P., Grasp a stále více i Fair trade.

nová varieta nebo barva

vylepšená varieta

nejprodávanější

oceněná odrůda

Produkční formy

Pěstitelské informace

Zahradní použití

Xtray ® 72 Sadbovač Xtray ® 72

Velikost květináče (cm)

Venkovní vzrůst 1 = kompaktní / 5 = vzrůstné

Ve všem, co děláme, by měly být vidět naše hodnoty:

Pack Vhodné do paku

Xtray ® 128 Sadbovač Xtray ® 128

Výška

Zaměření na zákazníka – přinášíme produkty, služby a řešení, které potřebujete Dlouhodobý pohled – chtěli bychom posílit celé naše odvětví, aby se mu dobře dařilo – ekonomicky, ekologicky i sociálně Růst pro všechny – pro zákazníky, zaměstnance i obchodní partnery, abychom se podíleli na dobrých výsledcích Rozhodnost – jsme zodpovědní, zaměření na výsledek a snažíme se dělat věci jednoduše, abychom našli tu nejlepší cestu Transparentnost – podporujeme různorodost a začleňování všech skupin

Ranost 1 = Rané / 5 = Pozdní

Xtray ® 264 Sadbovač Xtray ® 264

Vzpřímený habitus

Vzrůst ve skleníku 1 = kompaktní / 5 = vzrůstné

Xtray ® 480 Sadbovač Xtray ® 480

Plazivý habitus

URC Nezakořenělé řízky

Kresba listu 0 = žádná / 5 = výrazná

Vhodné na záhony

Quickstep ® Sazenice Quickstep ®

Velikost květu

Vhodné do závěsu

Prvním rokem kvetoucí

Osivo Dostupné jako osivo

v zimě kvetoucí

Jménem celé firmy Syngenta Flowers vám děkujeme za spolupráci a těšíme se na další společné roky

Licenční poplatek

Semenáč Množeno ze semen

Měsíce kvetení

Přejeme vám úspěšnou sezonu

Přátelské k opylovačům

Řízkovanec Množeno z řízků

Mark Schermer Global Head Syngenta Flowers

Kromě šlechtění nových odrůd se naše inovace zaměřují i na nové technologie, které usnadňují a

Etikety Etiketa v angličtině

2

3

www.syngentaflowers-us.com

Made with FlippingBook Learn more on our blog