Rosliny wiosny 2021-2022 | PL

Delta® od 25 lat lider na rynku bratka!

Legenda

Z przyjemnością prezentujemy nasz nowy katalog bylin dwuletnich i bylin wiosennych. W 2021 roku obchodzimy 25-lecie bratków Delta ® . W związku z tą wyjątkową okazją poprosiliśmy kilku klientów, którzy są z nami od początku istnienia serii Delta ® , o podzielenie się swoimi doświadczeniami. Zatem kilka słów o jubilatce. Delta ® sprawdza się w jesiennej, jak i wiosennej produkcji. Jest to idealne rozwiązanie, dla producentów poszukujących bratka wielkokwiatowego o krótkim cyklu produkcyjnym, łatwo wypełniającego doniczkę i nie wymagającego dużej ilości retardantów. Delta ® zapewnia najlepsze wyrównanie w szerokiej gamie kolorów i od 25 lat jest najsilniejszą marką w branży. Jednocześnie pragnę podkreślić, że nie stoimy w miejscu, w ciągu ostatnich 8 lat aż połowa odmian z serii Delta ® została wymieniona na ulepszoną genetykę. Już w tym sezonie oferujemy, od dawna oczekiwany, kolor pomarańczowy ‘Pure Orange’ w nowej wersji. Mocno wierzymy, że ​ta odmiana stanie się standardem na rynku. Pracujemy również nad wymianą pozostałych kolorów, tak aby utrzymać Deltę w doskonałej formie. Twórcą Delty ® , jak również miniaturowych bratków Endurio ® jest Martien Gutter. Jego program hodowlany zaowocował wprowadzeniem na rynek serii Delta ® dokładnie 25 lat temu. Dzięki Martienowi i jego następcom - Syngenta Flowers jest i pozostanie wiodącą firmą na rynku bratków.

W ubiegłym roku wprowadziliśmy bratka o przewieszającym się pokroju i dużych kwiatach Freefall - przeznaczonego do wiszących pojemników oraz MultiColours Mixes – czyli 3 nasiona w jednej celi. Naszą uwagę skupiamy również na innych gatunkach. Do uprawy w dużym zagęszczeniu polecamy pierwiosnki (Primula acaulis) Mitra i Mitra Late, a do popularnej serii Paradiso Late dołączą w tym sezonie dwie nowe grupy odmian Paradiso Early i Paradiso Mid. Obiecująco zapowiada się również nowa niezapominajka (Myosotis silvatica) Laura dostępna w trzech kolorach, odznaczająca się tolerancją na szarą pleśń. W ofercie bylin wiosennych pojawiają się nowe kolory skalnicy, gęsiówki i żagwinu. Cały nasz zespół sprzedaży, obsługi klienta, wsparcia technicznego oraz marketingu są do Państwa dyspozycji. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Odmiana nagrodzona

Nowość

Top seller

Improved

Formy produktu

Uprawa

Ogród

Xtray ® 72 Paleta Xtray ® 72

Siła wzrostu pod osłonami 1 = Mała / 5 = Bardzo duża Wielopaki Przydatność do uprawy w wielodoniczkach Wielkość doniczki w cm

Wysokość

Xtray ® 128 Paleta Xtray ® 128

Pokrój wzniesiony

Xtray ® 264 Paleta Xtray ® 264

Pokrój płożący

Xtray ® 480 Paleta Xtray ® 480

Kwitnienie w pierwszym roku

Rabaty

URC Dostępne sadzonki nieukorzenione

Nasiona Roślina rozmnażana z nasion

Wiszące pojemniki

Sadzonki Roślina mnożona wegetatywnie

Nasiona Dostępne nasiona

Życzymy udanego sezonu i zapraszamy do współpracy!

Kwitnienie zimą

Ewa Langer Menadżer d/s sprzedaży Syngenta Flowers Polska

Okres kwitnienia

Opłata licencyjna

Zapylacze

2

3

Made with FlippingBook Learn more on our blog