Multimedia w Edukacji. Aktywna Tablica 2023-2024 Nowa Szkoła

Licencja Avantis World - roczny dostęp do portalu DA2860 Pakiet oprogramowania rocznego (portal ClassVR + Avantis World) DA2862 4 290 zł 3 090 zł Avantis World zawiera również kompleksowy zestaw narzędzi oceniania i raportowania, które zostały stworzone specjalnie z myślą o zaoszczę - dzeniu czasu nauczyciela: Licencję Avantis World mogą zakupić klienci, któ - rzy posiadają już licencje ClassVR i chcą poszerzyć pakiet o Avantis World. Rewolucyjne doświadczenie edukacyjne, które zawiera 237 scen wirtualnych. Niemożliwe sta - je się (wirtualną) rzeczywistością. Avantis World to nowy i ekscytujący sposób, w jaki uczniowie mogą zdobywać setki doświadczeń wirtualnej rzeczywistości zebranych w pierwszym na świecie edukacyjnym parku tematycznym VR. Tutaj mo - żesz odkryć naszą niesamowitą planetę, cofnąć się w czasie, zagłębić się w cuda nauki i ożywić literaturę. A to dopiero początek. Avantis World ma kolejne trzy Krainy w budowie. Rozszerzenie systemu ClassVR. Pakiet rewalidacyjny DA2864 2 500 zł Pakiet terapeutyczny dostępny w okularach VR za - wiera ponad 60 materiałów terapeutycznych, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o uczniach ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W ramach pakietu znajdują się m.in. programy relaksacyjne, wirtualne krajobrazy oraz materiały terapeutyczne. Wszystkie treści zawarte w pakiecie są dostępne za - równo w trybie online, jak i offline, co umożliwia ko - rzystanie z nich w każdym miejscu i czasie.

Licencja Avantis World - trzyletni dostęp do portalu DA2861 Avantis World to wieloplatformowy produkt, któ - ry pomaga przenieść wirtualną rzeczywistość na dowolne urządzenie, w dowolnym miejscu. Niezależnie od tego, czy korzystasz z zestawu słuchawkowego ClassVR, laptopa, tabletu, czy nawet telefonu komórkowego. 8 590 zł • kompleksowy pulpit nawigacyjny dla nauczyciela • uproszczone zarządzanie uczniami • raportowanie postępów i osiągnięć • wsparcie stacjonarne, zdalne oraz nauczanie hybrydowe Pakiet oprogramowania trzyletniego (portal ClassVR + Avantis World) DA2863 11 890 zł

Kostka ClassVR Rzeczywistość Mieszana DA1937 50 zł Rozbuduj swój zestaw ClassVR o Kostkę do Mieszanej Rzeczywistości. Zobacz jakie to proste. Rzeczywistość mieszana jest wynikiem integracji świata fizycznego i cy - frowego łącząc obiekty wirtualne z widokami świata rzeczywistego. Umożliwia uczniom fizyczną interakcję z ogromną gamą ekscytujących modeli 3D. Trzymanie w dłoni bijącego ludzkiego serca, czaszki lub spotkanie oko w oko z pająkiem, przenosi każdą lekcje w inny wy - miar. Modele 3D można oglądać bezpośrednio w okula - rach ClassVR (SPRZEDAWANE OSOBNO). Użycie kostki jest bardzo proste: wystarczy spojrzeć na nią przez okula - ry VR, a następnie swobodnie poruszać dłonią w wybra - nym kierunku lub sterować modelem 3D za pomocą ruchu głowy. Oprócz naszej biblioteki zasobów 3D, otwarta platforma ClassVR ułatwia przeglądanie własnych modeli 3D w okularach. Otwiera to niesamowite możliwości twór - cze dla uczniów. Zaprojektuj i utwórz model 3D w sze - rokiej gamie aplikacji (w tym Microsoft Paint 3D), prześlij go do portalu i trzymaj w rękach w ciągu kilku minut. Zestaw 4 kontrolerów ClassVR ręcznych USB DA2570 590 zł Oprócz ekscytującego innowacyjnego sterowania gestami, ClassVR ma teraz także przewodowy kontroler ręczny, który upraszcza interakcję i zapewnia jeszcze bardziej wciągające wrażenia. Kontroler ręczny USB jest dołączony do każde - go zestawu okularów Premium ClassVR. Zasilany wyłącznie przez zestaw ClassVR podczas użytkowania, jest lekki i ma trzy funkcyjne przyciski oraz centralny joystick.

Zasoby Mieszanej Rzeczywistości ClassVR: • Zwierzęta 3D • Chemia 3D • Nauka o Ziemi 3D • Inżynieria 3D

• Kosmos 3D • Fantasy i Sci-Fi 3D • Matematyka 3D • Sztuka i kultura 3D • Czaszki i szkielety 3D

• Obiekty historyczne 3D • Anatomia człowieka 3D

35

sklep.nowaszkola.com

Made with FlippingBook Proposal Creator