Rośliny wiosny - Dvouletky - Kétnyári virágok | 2022-2023

Rocky test w ogrodzie Rocky Test odolnosti ve výsadbě Rocky kiültetési kísérletek Test wzrostu w warunkach ogrodowych na poletku testowym Syngenta, De Lier (NL) Testy na venkovním stanovišti na testovacím poli Syngenta, De Lier (NL) Kiültetési kísérlet a Syngenta kísérleti telepén, a hollandiai De Lierben

Sprawdziliśmy jak zachowują się mini bratki z serii Rocky w warunkach ogrodowych. Test wzrostu w warunkach ogrodowych prowadzony przez 9 tygodni na poletku testowym w Holandii wykazał, że wszystkie kolory z serii Rocky atrakcyjnie prezentują się na miejscu stałym. Rocky to szeroka gama atrakcyjnych kolorów!

Speciální barvy série Rocky zaujmou každého spotřebitele v prodejně. Bude ale spotřebitel spokojený i se svojí zahradní výsadbou? Testovali jsme tuto sérii po dobu 9 týdnů v našem holandském středisku. Všechny barvy naplnily naše očekávání pro violky. Zvolte Rocky pro širokou barevnou škálu květů!

A Rocky különleges színei igen vonzóak a vásárlók körében. De hogyan teljesítenek ezek a fajták kiültetésben? 9 héten keresztül vizsgáltuk hollandiai kísérleti telepünkön a Rocky fajtákat kiültetésben. Minden szín kiválóan hozta azt a teljesítményt, amit a mini árvácskáktól el lehet várni. Válassza a Rockyt a széles színválasztékért!

Rocky Light Marina Imp

Odpowiednik z konkurencji Hlavní konkurenční odrůda Fő versenytárs

9 tygodni | týdnů | hét

Rocky Sunny Side Up

Odpowiednik z konkurencji Hlavní konkurenční odrůda Fő versenytárs

9 tygodni | týdnů | hét

29

Made with FlippingBook Learn more on our blog