Rośliny wiosny - Dvouletky - Kétnyári virágok | 2022-2023

Nadzorujemy rabaty miejskie w Madrycie i od wielu lat ukwiecamy to piękne miasto bratkami Delta. Wybraliśmy tę genetykę, ponieważ rośliny są mocne i dobrze rozkrzewione. Delta kwitnie nieprzerwanie od października do marca, nawet przy mrozie i przy słabym świetle. Jeżeli popatrzysz na bratki w rejonie Madrytu zobaczysz gównie odmiany z grupy Delta, ponieważ ogrodnicy mają zaufanie do tej genetyki.

Carmen Lázaro Muñoz Acciona, Hiszpania | Španělsko | Spanyolország

Máme na starosti veliké výsadby města Madrid, pro ozdobu tohoto krásného města již mnoho let vysazujeme

Mi gondozzuk Madrid közparkjait, és csodálatos főváro- sunkat évek óta a Delta fajtákkal borítjuk virágba. A Deltát azért használjuk, mert erős és jól bokrosodik, folyamatosan virágzik októbertől márciusig, fagyos időben és gyenge fényviszonyok között is. Ha Madrid környékén körülnézünk, nagyon sok helyen fogunk a Deltával találkozni, mert a termesztők nagy bizalommal viseltetnek ez iránt a kiváló sorozat iránt.

macešky Delta ® . Vybrali jsme si je kvůli odolnosti a dobrému rozvětvování. Kvetou kontinuálně od října do března, dokonce i během mrazivých a tmavých dní. Deltu najdete i v mnoha jiných zahradnictvích kolem Madridu, protože pěstitelé znají její spolehlivost.

Pozwólcie, że przedstawimy wam Gabrieli Luciano z Włoch, który produkuje Deltę od samego początku, od 25 lat. Bratki z rodziny Delta są bardzo cenione przez wszystkich konsumentów, którzy sadzą je w swoim ogrodzie, ponieważ zapewniają szeroki asortyment kolorów czystych i z oczkami. Finalni odbiorcy doceniają tę serię, ponieważ rośliny są łatwe w uprawie, nieprzerwanie kwitną, a ich duże kwiaty dodają koloru pięknym ogrodom i rabatom kwiatowym za pomocą kilku roślin. Z biegiem lat asortyment odmian jest stopniowo zastępowany ulepszoną genetyką i nowymi kolorami.

Gabrieli Luciano Gabrieli Luciano, Włochy | Itálie | Olaszország

Zahradnická firma Gabrieli Luciano z Itálie pěstuje macešky Delta ® od samého začátku před 25 lety. Macešky Delta ®

Immár 25 éve, a sorozat megjelenése óta termesztem a Delta fajtákat. A Delta család tagjait nagyon megbecsülik a kiskerti felhasználók, mert széles a színválaszték mind a tiszta, mind a szemes színekből. A vásárlók azért is kedvelik a Delta fajtákat, mert könnyű velük bánni, folyamatosan virágzanak és nagy szirmaik akkor is jelentős színhatást eredményeznek a virágágyásokban, ha ritkábban ültetik a palántákat. Az évek során kialakított választékunkba folyamatosan beemeljük a megújuló genetikájú fajtákat és új színeket.

jsou velmi oblíbené mezi spotřebiteli pro širokou škálu barev, ať už čistých nebo okatých forem. Pro zahradní výsadby je výhodou snadné pěstování, nepřetržité kvetení a obrovské květy – záhony díky tomu vypadají barevně i při menším počtu rostlin. Během doby jsme si vytvořili vlastní barevnou škálu, kterou jen dolaďujeme o vylepšené variety a nové barvy.

37

Made with FlippingBook Learn more on our blog