Rośliny wiosny - Dvouletky - Kétnyári virágok | 2022-2023

Dla nas klient zawsze był i nadal jest najważniejszy. Jeśli nasi klienci są zadowoleni i rozwijamy nasz biznes razem z nimi, to robimy wszystko dobrze. Tak jest w przypadku bratków Delta. Dużo produkujemy dla centrów ogrodniczych i tutaj genetyka Delta jest bezkonkurencyjna. Odznacza się niezwykle dużym wyrównaniem, a uprawa jest bezpieczna i łatwa. Nawet przy długim okresie sprzedaży trwałość roślin jest doskonała. Dzięki szerokiej gamie kolorów i ciągłym ulepszeniom, już nie mogę się doczekać następnych 25 lat współpracy z bratkami Delta.

Jan Gärtner Gärtnerei Gärtner, Drebach, Niemcy | Německo | Németország

Pro nás je, a vždy byl, zákazník na prvním místě. Pokud je spokojen a roste současně s námi, považujeme to za důkaz, že děláme věci dobře. A to platí i pro macešky Delta ® – produkujeme velkou část rostlin pro zahradní centra, kde je Delta ® nepřekonatelná. Má vysokou uniformitu a snadno se plánuje na termíny expedice. Je spolehlivá i v případě velmi dlouhé prodejní sezóny. Se současnou škálou barev a dalšími inovacemi od Syngenty se už teď těšíme na dalších 25 let s Deltou.

Számunkra mindig is a vásárlóink voltak a legfontosabbak. Ha a vásárlóink elégedettek és mi velük együtt növeked- hetünk, akkor mindent jól csinálunk. Pontosan ez a helyzet a Delta árvácskákkal. Palántáink nagy részét garten centereknek érté- kesítjük, ahol a Delta fajták verhetetlenek. Egyöntetűségük kiváló, a termesztés pedig biztonságosan és könnyen időzíthető. Ha hosszabb ideig tart az állomány értékesítése, a növények akkor is nagyon tartósak. A jelenlegi és a folyamatosan megújuló színválasz- ték ismeretében bizakodva nézek a Delta fajtákkal közös további 25 évünk elébe.

To, co cenimy w genetyce Delta, to duże wyrównanie i szeroka gama kolorów. Pokrój roślin jest dobry, są zwarte, co ułatwia produkcję. Seria sprawdziła się w różnych warunkach atmosferycznych. Podczas planowania produkcji zawsze ważne jest dla nas efektywne wykorzystanie powierzchni, to gwarantuje Delta, również w czasie sprzedaży prawie nie ma żadnych strat. Doceniamy ciągłe doskonalenie genetyki; na przykład tolerancja na szarą pleśń stale się poprawia, również wyrównanie kwitnienia poszczególnych kolorów jest coraz lepsze, nawet zachowanie się roślin po kwitnieniu jest niezawodne.

Verena Rath Gartenbaubetrieb Rath, Moosinning, Niemcy | Německo | Németország

Na maceškách Delta ® oceňujeme hlavně vysokou unifor- mitu a široký výběr barev. Habitus rostliny je velmi dobrý - je přirozeně kompaktní a dá se dobře kontrolovat. Kvalita odrůdy zůstává vysoká za různých klimatických a světelných podmínek. Pro naše plánování produkce je důležité uvolňovat pěstební plochu celou, což je u Delty spolehlivé – nezůstávají žádné neprodejné rostliny. Oceňujeme i kontinuální snahu o další zlepšování – odolnost k padlí se postupně zlepšuje a také uniformita u některých problematičtějších variet se více a více přibližuje těm nejlepším.

A Delta sorozatban leginkább a nagyfokú egyöntetűséget és a széles színválasztékot értékeljük. A növények felépíté-

se nagyon jó, habitusuk kompakt és megbízhatóan szabályozható. A sorozat mindenféle időjárási körülmények között jól teljesít. Számunkra fontos, hogy a tervek szerint szabaduljon fel az érté- kesített növények után a hely a növényházban: a Delta ezt mindig garantálja, és úgy tudjuk zárni az értékesítési szezont, hogy szinte semmi árunk nem marad meg. Fontos számunkra a folyamatosan megújuló genetika: pl. a gombás levélbetegségek elleni tolerancia egyre jobb, a fajták virágzása is egyre kiegyenlítettebb, és még a virágzást követő fejlődés is nagyon megbízható.

38

Made with FlippingBook Learn more on our blog