Rośliny wiosny - Dvouletky - Kétnyári virágok | 2022-2023

W naszej firmie - Kwekerij Hartink – uprawiamy bratki Delta ® od początku. Nasze rośliny dostarczamy do lokalnych kwiaciarni, centrów ogrodniczych i

indywidualnych odbiorców. Większość naszych klientów oczekuje szerokiej palety barw oraz wyrównanego wzrostu roślin. Seria Delta ® łączy cechy preferowane przez rynek, dlatego zdecydowaliśmy się właśnie na tę genetykę. Dzięki ciągłym udoskonaleniom w ramach serii Delta ® nadal spełnia ona wszystkie nasze oczekiwania. Spodziewamy się, że Syngenta pozostanie liderem na rynku, ponieważ utrzymują stały kontakt z ogrodnikami i dobrze znają nasze życzenia i wyzwania!

Kwekerij Hartink Jan Hartink, Niderlandy | Nizozemí || Hollandia

V našem zahradnickém podniku Kwekerij Hartink pěstujeme macešky Delta ® od samého začátku. Prodáváme je do

A Hartink kertészetben a kezdetektől használjuk a Delta árvácskákat. Növényeinket a környékbeli virágboltoknak, kertészeknek és garten centereknek értékesítjük. A legtöbb vásárlónk széles színválasztékra és egyöntetűen fejlődő növényekre vágyik. Mivel a Delta megfelelt a mi és a vásárlóink elvárásainak, nekifogtunk a termesztésének. A folyamatosan megújuló fajtáknak köszönhetően a Delta a mai napig minden igényünket kielégíti. Úgy gondoljuk, a Syngenta a jövőben is piacvezető marad, mert munkatársai jó kapcsolatot ápolnak a termesztőkkel és jól ismerik a piaci elvárásokat és kihívásokat.

lokálních květinovek, zahradnictví a zahradních center. Většina zákazníků upřednostňuje široký výběr barev a uniformní habitus všech variet. Deltu jsme začali pěstovat proto, že splňovala všechna naše požadavky i požadavky našich odběratelů – a toto díky dalšímu šlechtění platí stále. Očekáváme, že firma Syngenta zůstane i nadále lídrem trhu, protože udržuje dobré vztahy se zákazníky a protože dobře zná potřeby trhu!

Od 20 lat produkujemy bratki, od samego początku uprawiamy odmiany z grupy Delta. Jesteśmy przywiązani do bratków Delta ponieważ rośliny mają duże kwiaty i nie wyciągają się. Cenimy te odmiany za wyrównane kwitnienie, co pozwala nam oferować zestaw kolorów w jednym czasie, a bogata kolorystyka zachęca kupujących. Na wiosnę, kiedy w obiektach produkcyjnych podnosi się temperatura rośliny zachowują zwarty pokrój. Delta od 20 lat nie traci swoich cech, dodatkowo jest cały czas ulepszana.

Gospodarstwo Ogrodnicze Monika i Waldemar Kalkowscy Elbląg, Polska | Polsko | Lengyelország

Již více než 20 let pěstujeme macešky, od samého začátku sérii Delta ® . Získala si nás kombinací velikosti květu a

20 éve termesztünk árvácskát és a kezdetektől a Delta fajtákat használjuk. Azért ragaszkodunk a Deltához, mert nagy a virága és nem hajlamos a megnyúlásra. Nagyra értékeljük, hogy a Delta fajták egyöntetűen virágoznak, így egyszerre vihetjük a széles színválasztékot a piacra, az élénk színek pedig serkentik a vásárlási kedvet. Tavasszal, amikor a termesztésben megemelkedik a hőmérséklet, a növények kompaktak maradnak. A Delta az elmúlt 20 év során semmit sem vesztett minőségéből, sőt, folyamatosan megújul.

krátké květní stopky, která se nevytahuje. Důležitá je pro nás i uniformita nakvétání různých barev, díky které můžeme expedovat barevné kombinace atraktivní pro obchodníky najednou. Na jaře, když teplota v produkci rychle vzrůstá, zůstávají stále nízké. Delta ® během 20 let neztratila nic ze svých dobrých vlastností a navíc se dále zlepšuje v některých aspektech.

39

Made with FlippingBook Learn more on our blog