Rośliny wiosny - Dvouletky - Kétnyári virágok | 2022-2023

Delta ® test trwałości Test odolnosti při prodeji Delta ® tartóssági kísérletek Test trwałości Flowerwatch, Roelofarendsveen (NL) Test délky prodejnosti společností Flowerwatch Roelofarendsveen (NL) Tartóssági kísérlet a FlowerWatch telepén, Roelofarendsveen, Hollandia

Ta seria bratków wielkokwiatowych zyskała silną pozycję na rynku, ponieważ najlepiej spełnia pot- rzeby producentów i sprzedawców detalicznych. Jeżeli szukasz serii z krótkim cyklem uprawy oraz z roślinami o zwartym i wyrównanym pokroju o doskonałej trwałości - najlepszym rozwiązaniem jest Delta! Przy współpracy z FlowerWatch prze- testowaliśmy naszą serię Delta i porównaliśmy ją z innymi seriami dostępnymi na rynku. Test trwałości obejmował symulację 2-dniowego transportu oraz 12-dniowy test trwałości w środowisku sprzedaży detalicznej. Wszystkie rośliny pochodziły z tego samego źródła i były traktowane w identyczny sposób. Firma FlowerWatch monitorowała rośliny za pomocą kamer i kontroli fizycznych. W raporcie FlowerWatch potwierdza, że 12 z 16 badanych kolorów Delta radzi sobie „wyraźnie lepiej” a po- zostałe cztery „nieco lepiej niż” lub „tak samo jak” pozostałe badane odmiany.Delta to mniej strat, dłuższy okres sprzedaży i większa wydajność!

Tato skupina velkokvětých macešek si získala svoje silné místo na trhu díky tomu, že nejlépe splní nároky producentů a pěstitelů. Vynikající je uniformita rostlin a jejich habitus. Pokud hledáte skupinu, která má krátkou kultivační dobu a nej- lepší délku prodejnosti na trhu, tak je to perfektní volba. Ve spolupráci s FlowerWatch jsme testovali naši skupinu Delta a porovnávali ji s dalšími sku- pinami dostupnými na trhu. Test délky prodejnosti obsahoval simulaci 2 dnů transportu a 12 dní na polici v zahradnické prodejně. Všechny rostliny pocházely od stejného producenta a byly jednotně ošetřeny. FlowerWatch používali kamery a fyzickou kontrolu rostlin po dobu pokusu. V reportu Flower- Watch potvrdilo, že 12 ze 16 testovaných barev skupiny Delta byly výrazně lepší a zbývající 4 byly mírně lepší nebo stejné než ostatní testované sku- piny. Vyberte Delta pro méně odpadu, delší dobu prodeje a vyšší efektivnost!

A nagyvirágú Delta a legnépszerűbb sorozat a pi- acon, mert mind a termesztők, mind a kereskedők igényeit maximálisan kielégíti. Egyöntetűsége és habitusa egyedülálló, a kultúra ideje rövid, tartóssága a legjobb a piacon. A FlowerWatch szervezettel közös kísérleteket végeztünk a Delta és egyéb sorozatok bevonásával. A tartóssági vizsgálat 2 nap szállítási szimulációt és 12 nap áruházi kihelyezést tartalmazott. Minden növény ugyanattól a termesztőtől származott és hasonló kezeléseket kapott. A növényeken bekövetkező változásokat kamerával követték, valamint méré- seket is végeztek. A FlowerWatch jelentése szerint a 16 vizsgált Delta szín közül 12 egyértelműen jobbnak, a fennmaradó 4 pedig kissé jobbnak vagy hasonlóan jónak bizonyult, mint a többi fajta. Válassza a Deltát, ha hosszabb értékesítési időt és kevesebb selejtet, azaz hatékonyabb termesztést szeretne.

Delta White with Blotch

Odpowiednik z konkurencji Hlavní konkurenční odrůda Fő versenytárs

12 dni | dnů | nap

Delta Gold with Blotch

Odpowiednik z konkurencji Hlavní konkurenční odrůda Fő versenytárs

12 dni | dnů | nap

44

Made with FlippingBook Learn more on our blog