Rośliny wiosny - Dvouletky - Kétnyári virágok | 2022-2023

Delta ® test w ogrodzie Test odolnosti ve výsadbě Delta ® kiültetési kísérletek

Test wzrostu w warunkach ogrodowych na poletku testowym Syngenta, De Lier (NL) Testy na venkovním stanovišti na testovacím poli Syngenta, De Lier (NL) Kiültetési kísérlet a Syngenta kísérleti telepén, a hollandiai De Lierben

Oprócz wydajnej produkcji i opłacalnej sprzedaży, zadaniem Delta! jest zadowolenie finalnego odbiorcy. Bratki wnoszą wiele koloru do ogrodu, kiedy dostępność innych kwitnących roślin jest organicznych. W firmie Syngenta czujemy się odpowiedzialni za udane zakupy roślin dokonywane przez finalnych odbiorców - bez względu na to czy są oni doświadczonymi ogrodnikami, czy też decydują się na zakup pod wpływem impulsu. To dlatego przeprowadziliśmy zakrojone na szeroką skalę testy wzrostu w warunkach ogrodowych roślin Delta na naszym poletku testowym w Holandii. W ciągu 9 tygodni rośliny z serii Delta porównywano z innymi odmianami dostępnymi na rynku. Testy jasno wykazały, że dzięki swoim parametrom genetycznym bratki z serii Delta najlepiej się sprawdzają w ogrodach finalnych odbiorców. Delta to więcej kwiatów i długi okres kwitnienia!

Vedle efektivní produkce a rentabilního prodeje je Delta!, vyšlechtěna tak, aby splnila nároky pěsti- telů. Macešky přináší na zahrádky paletu barev i v době, kdy je dostupnost kvetoucích rostlin limito- vaná. V Syngenta na sebe bereme závazek, že zkušený zahradník i začátečník budou spokojeni se svojí volbou. Z tohoto důvodu také provádíme rozsáhlé pokusy skupiny Delta na venkovním stanovišti na našem testovacím poli v Nizozemí. Po dobu 9 týdnů jsme Deltu porovnávali s dalšími odrůdami na trhu. Tento test jasně ukázal, že díky vyšlechtěným vlastnostem, má Delta nejvyšší šanci uspokojit všechny typy zákazníků. Vyberte Delta pro více květů, dobrý habitus a dlouhou dobu na zahrádce!

A gazdaságos termesztés és értékesítés mellett a Delta nemesítése során alapvető cél, hogy a végfelhasználók is maximálisan elégedettek le- gyenek a növényekkel. Az árvácskák színt visznek kertjeinkbe, parkjainkba abban az időszakban is, amikor kevés virágzó növény áll rendelkezésre. A Syngenta célja, hogy a tapasztalt termesztő és a szépre vágyó vásárló is elégedett legyen a Delta sorozattal. Ezért igen sok fajta bevonásával kiültetési kísérletet végeztünk hollandiai kísérleti telepünkön. 9 héten keresztül vizsgáltuk a Delta és egyéb sorozatok viselkedését. Az eredmények egyértelműen bizonyították, hogy a Delta a legsike- resebb sorozat kiültetésben. Válassza a Deltát a dús virágzásért és tartós díszítőértékért!

Delta White with Blotch

Odpowiednik z konkurencji Hlavní konkurenční odrůda Fő versenytárs

9 tygodni | týdnů | hét

Delta Orange

Odpowiednik z konkurencji Hlavní konkurenční odrůda Fő versenytárs

9 tygodni | týdnů | hét

45

Made with FlippingBook Learn more on our blog