BYMB_LT

DALYKITĖS PAGRINDINIU PRISTATYMU „ĮVADAS Į „MELALEUCA“ PAGRINDINIAI VERSLO PLĖTROS ŽINGSNIAI 3

„Pristatymas „Įvadas į „Melaleuca“ suteikia tikėjimo tam, kuris tik pradeda plėtoti verslą. Jis mano, kad gali tai padaryti, ir todėl gali padaryti, nes tuo tiki. Yra daug žmonių, kuriems patinka tai, ką jie pamato, ir išeina sakydami „Na, aš galiu tai padaryti.“ – Džonas Dufneris, „Corporate Director 3“ dalį arba nuosavą jo versiją, jūsų komandai nepavyks padvigubinti rezultato. Dėl to elkitės taip, kaip to tikėtumėtės iš savo naujų „Marketing Executives“. Tai – svarbus ir veiksmingas principas. Sėkmingiausios „Melaleuca“ organizacijos visada pateikia pristatymą „Įvadas į „Melaleuca“ vienodai. Kodėl? Nes jos žino, kad kiti paseks jų pavyzdžiu. Pradėkite sutelkdami bendras jėgas Kai pradėsite plėtoti savo „Melaleuca“ verslą, pristatyti „Įvadą į „Melaleuca“ jums bus neįprasta. Ir tai visiškai suprantama. Jus užregistravęs asmuo ir jūsų palaikymo komandos klientai išties pagalbos ranką ir pristatys „Įvadą į „Melaleuca“, kol jūs būsite pasiruošęs tai padaryti pats. Labai rekomenduojame pirmiausia stebėti, kaip jie pristato „Įvadą į „Melaleuca“ klientams. Po kelių kartų pats pradėsite jaustis užtikrinčiau ir galėsite perimti šį procesą į savo rankas – paprastai tai nutinka įgijus „Director 3“ kategoriją. Pažinkite savo auditoriją Prasidėjus pristatymui, pasistenkite kuo daugiau sužinoti apie savo auditoriją. Užduokite klausimus šiomis temomis: • Iš ko jie gyvena? • Ar jiems patinka turimas darbas? • Ar juos tenkina jų pajamos? Nepamirškite, kad tai, ką darote, padvigubėja. Jeigu naudojate tik pristatymo „Įvadas į „Melaleuca“ Sėkmingi „Melaleuca“ verslo plėtotojai naudoja pristatymą „Įvadas į „Melaleuca“ , nes tai paprasta daryti ir galima lengvai padvigubinti rezultatą.

Pasidalykite visu pristatymu „Įvadas į „Melaleuca“ Nepaisant to, ar tikitės, kad jūsų klientas imsis plėtoti verslą, kiekvieno pristatymo metu pasidalykite „Įvado į Melaleuca“ verslo dalimi. Neretai vienintelė priežastis, dėl kurios kai kurie žmonės nesiryžta pradėti „Melaleuca“ verslo, yra jų nežinojimas, kad yra tokia verslo galimybė. Svarbu dalytis ne tik žiniomis apie verslą, jūsų būsimiems klientams pravers ir visos kitos pristatymo „Įvadas į Melaleuca“ dalys. Kiekvienai situacijai tinkama forma Pristatymas „Įvadas į Melaleuca“ parengtas toliau nurodytais formatais, kad turėtumėte galimybę pasirinkti tinkamiausią jums ir jūsų auditorijai: • Internetinę versiją rasite svetainėje eu.melaleuca.com. • Brošiūrą galima įsigyti, ji puikiai tinka individualiam pokalbiui; visada turėkite ją po ranka, jeigu prireiktų.

• Ar jie kada nors bandė kurti verslą namuose? • Ar jie susituokę? • Ar turi vaikų? • Kaip jie pramogauja? • Ar 500 GBP / EUR per mėnesį jiems būtų reikšminga pagalba? • Ar jiems svarbu turėti daugiau laiko, kurį galėtų praleisti su šeima? • Ar jie yra susirūpinę dėl savo finansinės padėties? Pasinaudokite gautais atsakymais, kad parodytumėte kiekvienam naujam klientui, kaip „Melaleuca“ verslas gali jiems padėti pasiekti gyvenime tai, ko jie iš tiesų trokšta. Patvirtinkite dalyvavimą Likus dienai iki pristatymo „Įvadas į „Melaleuca“ paskambinkite pakviestiems asmenims ir patvirtinkite renginio laiką ir vietą. Iš tiesų jūs patvirtinate, kad jie dalyvaus, tad paskambinkite, kad tai patvirtintumėte, o ne klaustumėte, ar jie atvyks.

18 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

PAPRASTI ŽINGSNIAI, KAIP PASIEKTI SĖKMĘ 19

Made with FlippingBook Online newsletter