BYMB_LT

SMAGIOJI DALIS: PASKYROS KŪRIMAS. PAGRINDINIAI VERSLO PLĖTROS ŽINGSNIAI

SVARBIAUSIA – LAIKAS Kadasuplanuoti strateginę sesiją? Kuo greičiau. Nelaukite ilgiau nei 48 val. nuo pristatymo „Įvadas į „Melaleuca“, ypač, jeigu jūsų naujas užregistruotas klientas išreiškė savo susižavėjimą „Melaleuca“ ir nori pradėti verslą. Laiku surengta strateginė sesija – tinkamas būdas pasinaudoti ta emocija ir paversti ją veiksmais.

Po pristatymo „Įvadas į „Melaleuca“ jūsų potencialiam

Paskatinkite klientą įsipareigoti, paprašykite jo pasirinkti kategoriją Artėjant pristatymui „Įvadas į „Melaleuca“ , papasakokite ir paaiškinkite apie visas tris dalyvavimo versle kategorijas ir paklauskite pristatymo

klientui gali kilti klausimas, ką daryti toliau. Būtent tada jo paklauskite, kokiu klientu jis nori būti.

4

STRATEGINĖ SESIJA

dalyvių, kuriai kategorijai jie savo priskirtų: lojalaus kliento kliento, papildomų pajamų ar pagrindinių pajamų

Pristatymo „Įvadas į „Melaleuca“ metu aptarsite, kodėl vieni klientai nusprendžia tapti lojaliais klientais, o kiti, be galimybės įsigyti produktus, renkasi ir unikalią verslo galimybę. Nustatę, kuriai kategorijai priklauso jūsų naujas užregistruotas klientas, žinosite, kokių veiksmų imtis toliau.

LOJALUS KLIENTAS Pirkite ir sutaupykite: 30–50 % nuolaida

PAPILDOMOS PAJAMOS Uždirbkite nuo

PAGRINDINĖS PAJAMOS

Uždirbkite kelis tūkstančius svarų ar eurų per mėnesį

Jeigu jis sako, kad gauti papildomų ar pagrindinių pajamų ir yra pasirengęs dirbti ne mažiau kaip penkias valandas per savaitę, jis priskiriamas 2 arba 3 kategorijai. • Taigi per strateginę sesiją galite pabrėžti, kaip svarbu pradėti darbą su „Value Pack“.

Strateginė sesija yra skirta atsakyti į jūsų naujo kliento klausimus, nustatyti tolesnius veiksmus ir sudaryti veiksmų grafiką. Jūsų naujo užregistruoto kliento sprendimai nulems tolesnius jūsų žingsnius. Pasibaigus pristatymui „Įvadas į „Melaleuca“, suplanuokite strateginę sesiją per 48 val., jeigu tai išvis įmanoma. Jeigu klientas pasirenka 1 kategoriją (lojalus klientas), strateginės sesijos metu: • padėkite jam pateikti pirmą užsakymą ir atsakykite į visus kylančius klausimus. • po dviejų savaičių pasidomėkite, kaip jam sekasi. Kokių turi klausimų? Kokie produktai mėgstamiausi?

kelių šimtų iki kelių tūkstančių svarų ar eurų per mėnesį

Peržiūrėkite „Melaleuca Country“ katalogą arba produktų kainoraštį ir padėkite savo naujam klientui išsirinkti pirmus produktus, kuriuos jis norėtų išmėginti. Paskambinkite į „Melaleuca“ telefonu 0800 032 0562* (Jungtinė Karalystė) arba 1800558 502* (Airija) arba apsilankykite svetainėje eu.melaleuca.com, kad padėtumėte jam iškart pradėti apsipirkti. Galite jam parodyti, kaip tai lengva padaryti, ir paspartinti apsipirkimo procesą. Kita gera praktika yra kliento užregistravimo metu turėti po ranka „Value Pack“, tokiu būdu jūsų naujas klientas galės papildomai sutaupyti daugiau nei 25% produktų kainos. PADĖKITE SAVO KLIENTUI PRADĖTI PIRKIMO PROCESĄ

Vienas iš geriausių būdų, užtikrinančių rezultatą, yra per 48 val. surengti strateginę sesiją. Įrodyta, kad ši veikla skatina gerų klientų registravimą ir tvarų augimą. Sistemingai strategines sesijas rengiančios organizacijos vidutiniškai gauna didesnius komisinius, pasiekia aukštesnį augimo rodiklį ir praranda mažiau klientų.

*Nemokama paslauga stacionaraus telefono abonentams. Skambučiams iš mobiliųjų telefonų ir tarptautiniams skambučiams gali būti taikomas mokestis.

20 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

PAPRASTI ŽINGSNIAI, KAIP PASIEKTI SĖKMĘ 21

Made with FlippingBook Online newsletter