BYMB_LT

PAGRINDINIAI VERSLO PLĖTROS ŽINGSNIAI

PRISIJUNKITE. Siekiant sėkmės svarbu dalyvauti visuose įmonės susitikimuose ir renginiuose. Jūs susitiksite su kitais komandos nariais, užsibrėšite tikslus ir suplanuosite veiksmus.

Kai 2 ar 3 kategorijos užregistruotas klientas sutinka kiekvieną savaitę dirbti ne mažiau kaip penkias valandas ir turi paruoštą pažįstamų asmenų sąrašą, tai – akivaizdus ženklas, kad jis nori skirti savo jėgas „Melaleuca“ verslo plėtrai. Kad tokių klientų pradžia būtų tinkama, per strateginę sesiją imkitės šių paprastų žingsnių: 1 4

Padėkite nustatyti savo asmeninę priežastį „kodėl“ Padėkite savo naujiems užregistruotiems klientams apibrėžti, kodėl jie plėtoja „Melaleuca“ verslą. Kaskart pradėdami ką nors nauja ir susikoncentravę į galutinį rezultatą, jie gali pasitraukti iš savo komforto zonos ir nekreipti dėmesio į laikinus sunkumus. Galbūt jie nori atsikratyti skolų, likti namuose su savo vaikais, pasiruošti pensijai arba pagerinti gyvenimo kokybę. Galite jų paklausti: „Kokia pajamų suma per mėnesį jums padėtų pasiekti šį tikslą?“ Tai jiems padės išsigryninti galutinį tikslą. „Pacesetter“ galia Paskatinkite juos dalyvauti „Pacesetter“ programoje. „Pacesetter“ – tai nustatytas laikotarpis, paskatos ir darbų atlikimo terminai. Tikslas be nustatyto termino tėra noras. Padėkite jiems suprasti, kad laikantis „Pacesetter“ grafiko galima uždirbti dukart daugiau už vienkartinę paaukštinimo premiją. Nustatykite, su kuo pirmiausia užmegsite ryšį Peržiūrėkite jų pažįstamų asmenų sąrašą ir išskirkite svarbiausius žmones, su kuriais jie dirbs. Dabar turite aiškiai apibrėžti, ko iš jų tikimasi žengiant pirmą žingsnį „Melaleuca“ versle. Vienas iš tikslų yra per pirmus mėnesius asmeniškai rekomenduoti 20 klientų. Kitas – iš jų išskirti du asmenis, su kuriais būtų galima kartu dirbti ir kurti verslą. Atminkite, kad nustatytus tikslus reikės įgyvendinti. Peržiūrėdami pažįstamų asmenų sąrašą paklauskite: „Kurie iš šių asmenų sąraše, labiausiai tikėtina, galėtų kartu dirbti ir plėtoti verslą? Kam reikalingas B planas ar truputis papildomų pajamų? Kuris iš jų yra darbštus?“ Tokie klausimai padės įvertinti pagrindinius komandos narius, su kuriais jie galbūt norėtų plėtoti verslą. Nustatę du ar tris tokius asmenis, aptarkite, kaip galėtumėte kuo greičiau kartu su jais susitikti ir pristatyti „Įvadą į „Melaleuca“. Jeigu jūsų naujas užregistruotas klientas su jais kartu dirba, jie gali pasiekti didesnės sėkmės. Kad ir koks būtų pastangų vertas tikslas, sėkmės paslaptis – komandinis darbas. Jeigu jūsų naujas užregistruotas klientas asmeniškai rekomenduoja 20 klientų ir padeda dviem asmenims pasiekti „Director“ kategoriją darydamas tą patį, tikėtina, kad per pirmas 90 dienų jūsų užregistruotas klientas taps „Director 3“. Tokia turi būti pradžia!

Planuokite veiksmus Kitas žingsnis yra parengti grafiką ateinančioms kelioms savaitėms. Nustatykite, kuriomis dienomis ir kokiu laiku jūs susitiksite, kad pristatytumėte „Įvadą į „Melaleuca“. Suplanuokite laiką paskesnei padėties stebėsenai. Pažymėkite kalendoriuje „Melaleuca“ susitikimų ir lyderių sveikinimų datas ir laiką. Tarkime, kad jūsų užregistruotas klientas užsibrėžė per pirmas dvi savaites asmeniškai rekomenduoti 10 klientų. Tai reiškia, kad jūs turite suplanuoti 5–6 pristatymus „Įvadas į „Melaleuca“. Įtraukus pristatymus „Įvadas į „Melaleuca“ į kalendorių, jūsų užregistruotas klientas galės drąsiau pradėti pokalbį: „Ketvirtadienį 13.00 val. dalyvauju pristatyme „Įvadas į „Melaleuca“. Kodėl mums nenuėjus kartu?“ Jeigu pristatymas „Įvadas į „Melaleuca“ pažymėtas kalendoriuje, tikėtina, kad jūsų užregistruotas klientas greitai pradės kviesti kitus žmones dalyvauti. Susitarkite dėl susitikimo Pasipraktikuokite, kaip užmegzti pokalbį ir susitarti dėl susitikimo. Kai kurie žmonės niekada nėra taręsi dėl susitikimo. Juos reikia pamokyti. Jiems reikia, kad jūs parodytumėte, kaip tai padaryti. Nepamirškite principo PPPĮ – paaiškink, parodyk, praktikuokis ir įvertink. Padėdami kitiems susitarti dėl susitikimų, nepamirškite taikyti visų keturių metodų. Įsivaizduokite, koks bus motyvuotas jūsų naujas užregistruotas klientas, jeigu pasibaigus šiai strateginei sesijai jis jau bus susitaręs dėl trijų ar keturių susitikimų. Jie įgis pasitikėjimo, kad gali kurti verslą, ir lauks suplanuotų pristatymų „Įvadas į „Melaleuca“. Nesuplanavus pristatymų „Įvadas į „Melaleuca“, jie galbūt negalės įveikti šios užduoties, kai gyvenime atsiras kitų neatidėliotinų reikalų.

2

3

5

ES KONFERENCIJA Niekaip taip neįkvepia jūsų komandos ir verslo kaip ES konferencija. Visą dieną vyksta praktiniai mokymai, pristatomi nauji produktai, kalbas sako įtakingi pranešėjai, vyksta susitikimai su sėkmingiausiais „Melaleuca“ lyderiais. Pasirenkite savo verslą kilstelėti į aukštesnį lygį.

ĮVADINIS RENGINYS SAUSIO MĖN. Pradėkite metus gerai nusiteikę, dalyvaukite įtraukiančiame vaizdo pristatyme. Tai puiki vieta pasikviesti draugą ir pasidalyti žiniomis apie „Melaleuca“ naudą. Ir jums nereikės toli keliauti. Įvadinis renginys sausio mėn. vyks keliose vietose, tad lengvai rasite artimiausią.

KELIAS IKI „SENIOR DIRECTOR“ Kartą per metus turintys D4 ir aukštesnę kategoriją susirenka į trijų dienų pasaulinio lygio verslo mokymus pasisemti įkvėpimo ir linksmai praleisti laiką. Prie jų prisijungia „Melaleuca“ vadovų komandos nariai ir atrinkti verslo plėtotojai.

„Melaleuca“ renginiai yra galingi, jaudinantys ir keičiantys gyvenimus. Tai puiki vieta mokytis, švęsti pasiekimus, kurti atsiminimus su lyderiais ir bendraminčiais „Marketing Executives“! Jūs nusipelnėte stovėti priekyje ir būti dėmesio centre!“ – Darinas Džonsonas, vyresnysis pardavimo viceprezidentas

6

Laikykitės grafiko ir visada komunikuokite

Aiškiai nustatykite bendravimo ir grįžtamosios informacijos teikimo laiką. Tikėtina, kad iš pradžių jums teks telefonu bendrauti keliskart per dieną. Strateginės sesijos metu galite aptarti, koks tinkamiausias laikas ir būdas tai padaryti.

22 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

PAPRASTI ŽINGSNIAI, KAIP PASIEKTI SĖKMĘ 23

Made with FlippingBook Online newsletter