BYMB_LT

5

ŠVĘSKITE PASIEKIMUS

Švęsti pasiekimus – tai būdas įkvėpti žmones užsibrėžti tikslus ir pasiekti daugiau, nei jie manė kada nors esant įmanoma. „Melaleuca“ misija yra padėti žmonėms pasiekti savo tikslus. Kad įkvėptumėte ir motyvuotumėte žmones, reikia švęsti jų pasiekimus. „Melaleuca“ klesti švęsdama! Nuo mažiausios pergalės iki didžiausios, nuo vieno kliento užregistravimo iki „Corporate Director“ kategorijos – lyderiai turi gerai jaustis dėl to, ką daro. Kai tai nutinka, padidėja motyvacija, kyla jaudulys, atsiranda daugiau gebėjimų.

Švęskite veiksmingai Šventės pobūdį nulemia jos kaltininkas. Prireiks vos kelių minučių, kad suprastumėte, kas žmonėms patinka, kokių sunkumų jie patiria versle ir kokio padrąsinimo jiems reikia. Kai tik tai padarysite, švęskite rimtai. Pasakykite, kas jų darbe buvo sėkminga. Kalbėkite konkrečiai. Papasakokite kitiems, kaip jie sunkiai dirbo. Leiskite jiems suprasti, kad jūs pastebėjote jų pastangas. Tikėtina, kad jūsų žodžiai ir padrąsinimas bus svarbesnis nei bet kuris kitas apdovanojimas. Pridėkite deramą apdovanojimą ir sukursite akimirką jų gyvenime, kurią jie ilgai brangins.

Pripažinimas neabejotinai motyvuoja Mums visiems patinka, kai mūsų pasiekimai pelno pripažinimą. Patapšnojimas per petį, pakeltų rankų sumušimas, pastaba „Puikiai padirbėjai“ – visų formų pripažinimas padrąsina. Dažnai, kai kas nors pastebi darbo rezultatą, žmonės gali pradėti dirbti dar stropiau ir sunkiau. Materialinis ar emocinis atlygis suteikia vilties ir tikėjimo ir įprasmina visą triūsą.

Dalijantis sėkme pelnomas komandos lojalumas Jūsų, kaip verslo plėtotojo, tikslas yra suburti sklandžiai dirbančią komandą. Švęskite savo komandos sėkmę – tai svarbi to proceso dalis. Švęsdami jūs stiprinate santykius, vienas iš kito pasisemiate energijos ir kuriate sinergiją, kuri padeda kiekvienam iš jūsų drauge dirbti veiksmingiau nei tą darytumėte būdamas vienas.

Daugiau informacijos rasite svetainės eu.melaleuca.com skiltyje „Pripažinimo centras“ („Recognition Centre“).

24 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

PAPRASTI ŽINGSNIAI, KAIP PASIEKTI SĖKMĘ 25

Made with FlippingBook Online newsletter