BYMB_LT

PRIEDAS

PRIEDAS

„MELALEUCA“ NĖRA DAUGIAPAKOPĖS RINKODAROS ĮMONĖ – ČIA MES BRĖŽIAME BRŪKŠNĮ

Gyvybingo verslo galimybė su kiekvienais metais ne mažėja, o tik didėja. Kiekvienais metais dėl naujų mokslinių atradimų produktai yra tobulinami, todėl tampa vis lengviau atitrūkti nuo konkurentų.

Daugiapakopės rinkodaros įmonės beveik visada vilioja išskirtine galimybe, t. y. dideliu pranašumu, jeigu paskubėsite ir prisijungsite prie įmonės išskirtiniu etapu.

DAUGIAPAKOPĖS RINKODAROS ĮMONĖS

7

„Melaleuca“ nereikalauja jokių investicijų. „Melaleuca“ klientai perka tik tai, ką sunaudoja per mėnesį.

Daugiapakopės rinkodaros įmonės dažnai reikalauja arba ragina, kad verslo plėtotojai kiekvieną mėnesį investuotų į didelius atsargų kiekius, kad galėtų gauti premijas.

„Melaleuca“ nereikalauja jokių investicijų verslui plėtoti. „Melaleuca“ klientai perka tik tai, ką sunaudoja per mėnesį. Kadangi klientai perka tiesiai iš fabriko, „Marketing Executives“ nereikia pirkti jokių atsargų. Todėl „Marketing Executives“ nepatiria jokios rizikos ar finansinio nuostolio.

Daugiapakopės rinkodaros įmonės dažnai turi informacijos apie įvykdytą planą liniją, į kurią platintojas gali paskambinti iki paskutinės mėnesio dienos vidurnakčio, kad sužinotų, ar jam pavyko įvykdyti reikalavimą pasiekti konkretų kiekio rodiklį. Tai skatina platintoją dar daugiau investuoti į atsargas.

1

8

„Melaleuca“ parduoda produktus, kurie jau yra kasdien naudojami namų ūkiuose, tik „Melaleuca“ produktai dažnai yra kokybiškesni, veiksmingesni ir saugesni naudoti nei prekybos centrų prekių ženklų produktai. Tai reiškia, kad būti „Melaleuca“ klientu kainuoja tiek pat, kiek ir apsiperkant prekybos centre.

Daugiapakopės rinkodaros įmonės dažnai parduoda produktus, kurie iš tiesų niekas nenaudoja, pvz., magiškas vaisių sultis, magnetus ar žaliuosius dumblius, užkraudamos didelę finansinę naštą šeimų biudžetams.

2

„Melaleuca“ klientų išlaikymo rodiklis yra labai aukštas. 96 % visų klientų, užsisakusių prekių per paskutinį mėnesį, jų užsisakys ir kitą mėnesį.

Daugumoje daugiapakopės rinkodaros įmonių klientų ir platintojų pasitraukimo rodiklis yra labai aukštas.

9

„Melaleuca“ produktai ir pareiškimai apie juos pagrįsti mokslu; atliekant mokslinius tyrimus „Melaleuca“ prekių ženklai lyginami su konkurentų produktais.

Daugiapakopės rinkodaros įmonės dažnai pareiškimus apie išskirtines produktų savybes grindžia tautosaka ir rekomendacijomis, o ne mokslu ir laboratoriniais tyrimais.

„Melaleuca“ skatina „Marketing Executives“ išlaikyti turimą darbą visą darbo dieną, tapti kuo geresniu savo darbdavio darbuotoju ir pajamomis iš „Melaleuca“ verslo prisidurti prie pajamų, gaunamų iš darbo visą dieną. „Melaleuca“ rekomenduoja, kad „Marketing Executives“ apsvarstytų galimybę išeiti iš darbo tik tada, kai jų pajamos iš „Melaleuca“ verslo bus kelis kartus didesnės už darbo užmokestį. „Melaleuca“ taip pat juos skatina vengti skolų, susimokėti už savo namus ir automobilius ir gyventi pagal pajamas. „Melaleuca“ suteikia klientams absoliučią, jokių klausimų nekeliančią 100 % garantiją, kad jie liks patenkinti jos gaminiais. „Melaleuca“ grąžina pinigus, net jeigu jūs sunaudojote visą produktą ir nusprendėte, kad jis jums nepatinka. Prekybos centrai tokios garantijos neteikia. Ir jos tikrai neteikia daugiapakopės rinkodaros įmonės.

Daugelis daugiapakopės rinkodaros įmonių dažnai teigia, kad žmonės apsimetinėja esantys turtingi, kol iš tiesų gali sau tai leisti – jie vairuoja prabangius automobilius, perka brangius namus, kemperius, katerius ir motociklus, dėvi kailinius, mūvi žiedus su deimantais ir puošiasi brangiais juvelyrikos dirbiniais. Tokia veikla privertė tūkstančius daugiapakopės rinkodaros įmonių bankrutuoti, sužlugdė gyvenimus ir sugriovė namus, kol jos kūrė klaidingą sėkmingos įmonės įvaizdį. Dauguma daugiapakopės rinkodaros įmonių netaiko prekių grąžinimo politikos, jeigu platintojas nepanaikina platinimo sutarties. Tik tada tipinė daugiapakopės rinkodaros įmonė laikosi tiesioginio pardavimo asociacijos etikos kodekso, pagal kurį reikalaujama, kad tokios įmonės išpirktų 90 % platintojo perparduodamų prekių.

3

10

„Melaleuca“ nereikalauja kam nors perparduoti jos produkciją. Iš tiesų jos politika draudžia perpardavinėti produktus. Visi perka tiesiogiai iš įmonės.

Daugiapakopės rinkodaros įmonės dažnai reikalauja, kad jų platintojai perparduotų produktus savo klientams.

4

„Melaleuca“ siūlo išskirtinius produktus už pagrįstą kainą. Tai reiškia, kad palyginti su prekybos centrų prekių ženklais „Melaleuca“ produktų kaina už kiekį, sunaudojamą per vieną kartą, yra konkurencinga, net jeigu jų kokybė paprastai yra aukštesnė nei tų prekių ženklų. Kiekvienais metais „Melaleuca“ skelbia, kiek uždirba visi „Marketing Executives“ pagal kiekvieną kategoriją – aukštą, žemą ar vidutinę. Tai mes darome daugelį metų! Tokia politika padėtų lengvai demaskuoti daugumą daugiapakopės rinkodaros įmonių!

Daugiapakopės rinkodaros įmonės paprastai nustato keliskart aukštesnę kainą nei produktas yra iš tiesų vertas, pvz., 40 GBP / EUR už sulčių butelį, už kurį parduotuvėje sumokėtumėte mažiau nei 5 GBP / EUR.

5

11

Daugiapakopės rinkodaros įmonės platintojai paprastai siūlo didelės vertės čekius, kad įkalbėtų kitus dalyvauti organizacijos veikloje. Daugiapakopės rinkodaros įmonės retai atskleidžia, ką jų platintojai iš tiesų gauna. Dauguma daugiapakopės rinkodaros įmonių taip pat niekada neatskleidžia informacijos apie savo faktinę metinę apyvartą.

6

32 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

PAPRASTI ŽINGSNIAI, KAIP PASIEKTI SĖKMĘ 33

Made with FlippingBook Online newsletter