BYMB_LT

IŠSKIRTINIS VERSLO MODELIS

Kai tik supažindinate klientą su „Melaleuca“ ir padedate jam susikurti paskyrą, „Melaleuca“ pradeda dirbti jums. „Melaleuca“ siūlo pasaulinio lygio produktus, katalogus ir internetinę parduotuvę. „Melaleuca“ priima jūsų klientų užsakymus, juos išsiunčia ir renka pardavimo mokesčius – jums tai nieko nekainuoja. Jus ir toliau gaunate pasyvių pajamų, kol tas klientas kas mėnesį apsiperka.

VARTOJAMI PRODUKTAI

AUKŠTAS PAKARTOTINIŲ UŽSAKYMŲ RODIKLIS

REALIOS PASYVIOS PAJAMOS

PAGRĮSTOS KAINOS

95

APDOVANOJIMAS UŽ LOJALUMĄ

Apdovanojimai už lojalumą Lojalūs klientai gauna apdovanojimus už lojalumą. Jokia kita programa taip neskatina reguliaria pirkti kaip ši. Kiekvieną mėnesį klientai gauna iki 15 % (Airijoje – 20 %) produkto taškų, kuriuos gali panaudoti įsigydami naujų produktų. Klientai liekam lojalūs ir perka, o jūs uždirbate pasyvių pajamų.

Aukštas pakartotinių užsakymų rodiklis Esama pagrįstų įrodymų, kad ne mažiau kaip 95 % klientų, šį mėnesį įsigijusių „Melaleuca“ produktų, vėl pirks kitą mėnesį. Tai reiškia, kad jums plėtojant savo „Melaleuca“ verslą jūsų klientai ir toliau pirks. Šis išskirtinai aukštas pakartotinių užsakymų rodiklis lemia jūsų tikrąsias pasyvias pajamas. Unikalus verslo modelis „Melaleuca“ yra vienintelė pasaulyje tiesioginės rinkodaros SM bendrovė, o „Melaleuca.com“ – viena didžiausių gerovės produktų prekybos vietų. Tiesioginė rinkodara buvo sumanyta siekiant paskatinti klientų lojalumą ir už jį atlyginti. Jums tereikia supažindinti klientus su „Melaleuca“, padėti jiems susikurti paskyras ir jie tiesiogiai jau gali pirkti iš eu.melaleuca.com. Jums nereikia rūpintis atsargomis, daug investuoti arba nuolat rengti pardavimo pristatymų. Bet kas gali sukurti sėkmingą „Melaleuca“ verslą, todėl jūsų organizacijoje gali būti daug kasdienių, vidutinių klientų, retsykiais rekomenduojančių naują klientą. Šios rekomendacijos nuolat skatina jūsų pasyvių pajamų augimą.

Pasyvios pajamos yra patikimi pinigai, kas mėnesį gaunami daugelį metų. Jums tereikia vieną kartą pristatyti „Įvadą į „Melaleuca“ naujam klientui ir jį užregistruoti. Nuo to momento kiekvieną kartą, kai klientas pirks „Melaleuca“ produktus, jūs gausite čekį.

IŠSKIRTINIAI PRODUKTAI

LYDERIO TAŠKAI

GALIMYBĖ RINKTIS IŠ DAUGIAU NEI 200 PRODUKTŲ

GALIMYBĖ RINKTIS IŠ DAUGIAU NEI 200 +

LOJALAUS KLIENTO PROGRAMA

Jeigu klientas per mėnesį gavo tik 35 produkto taškus, jam prireiks daugiau nei trejų metų, kad įsigytų kiekvieną produktą iš „Melaleuca“ asortimento. Taip yra todėl, kad vartotojams siūloma labai didelė produktų įvairovė – jie gali rinktis iš daugiau nei 200 produktų, ir šis skaičius toliau didėja. Šį mėnesį jie gali įsigyti produktų, kurių galbūt nepirko praėjusį mėnesį. Dėl to klientai grįžtas ir vėl perka iš „Melaleuca“.

Yra keletas pagrindinių priežasčių, kodėl tik „Melaleuca“ gali užtikrinti patikimas pasyvias pajamas...

Lojalaus kliento programa Mainais už įsipareigojimą kas mėnesį pirkti iš „Melaleuca“ lojalūs klientai gauna didelę nuolaidą „Melaleuca“ produktams. Pagal šią klientų lojalumo programą apdovanojama už reguliarų pirkimą ir taip jūs gaunate realių pasyvių pajamų.

Pagrįstos kainos

Apsipirkimas kas mėnesį Vietoj vieną kartą perkamų pirkinių, pvz., papuošalų ar buitinių prietaisų, „Melaleuca“ parduoda vartojamus gerovės produktus, pavyzdžiui, energinius batonėlius, kokteilius ir asmens priežiūros priemones, kurias klientai naudoja ir keičia kas mėnesį. Dėl to jūsų pajamos, gaunamos jiems nuolat perkant, yra pasyvios ir uždirbamos kiekvieną mėnesį.

Klientams patinka mūsų produktai Tik unikalūs produktai gali generuoti pastovias pasyvias pajamas. Rinkinys „Peak Performance Pack“, batonėliai „Access“ , kondicionierius „Renew“ ir automatinių indaplovių ploviklis „Diamond Brite“ – vos keli „Melaleuca“ ir jos mokslo partnerių sukurtų produktų pavyzdžiai. Klientai negali be jų gyventi, todėl nuolat juos perka.

Jūsų klientams „Melaleuca“ sukuria pridėtinę vertę. Dėl to jie kas mėnesį sugrįžta, net ir sunkmečiu. Nesvarbu, ar klientai perka šampūną „Affinia“ , ar skalbiklį „MelaPower“ , jie gali paprasčiausiai pakeisti parduotuvę ir daug laimėti kiekvieną kartą apsipirkdami.

6 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

PAPRASTI ŽINGSNIAI, KAIP PASIEKTI SĖKMĘ 7

Made with FlippingBook Online newsletter