BYMB_LT

KODĖL KURIATE „MELALEUCA“ VERSLĄ?

„Melaleuca“ kompensavimo planas parengtas taip, kad galėtumėte paprasčiau gauti pasyvių pajamų. Plėtodami savo „Melaleuca“ verslą, jūs galėsite toliau gauti komisinius ir premijas. RINKODAROS REVOLIUCIJA!

Vienas iš pirmųjų jūsų tikslų turėtų būti „Melaleuca“ klubas 20/20. Kodėl? Labai paprasta. Kai asmeniškai užregistruojate 20 klientų per pirmas 90 dienų, uždirbate 20 % dydžio asmeninių klientų komisinių nuo visų jų pirkinių. Kai turėsite 20 asmeninių klientų, jūs jau būsite paaukštintas iki „Director 2“ ar net „Director 3“, jeigu vos vienam savo asmeniniam klientui padėjote įgyti „Director“ kategoriją. Be to, visa tai būsite pasiekęs per „Pacesetter“ laikotarpį, ir tai reiškia, kad jūsų paaukštinimo premijos PADVIGUBĖS! Iki 1 000 GBP / EUR, pasiekus „Director 3“ kategoriją! Reikia plano? Išbandykite šį! 1 mėnuo: asmeniškai užregistruokite 10 naujų klientų. 2 mėnuo: asmeniškai užregistruokite 5 naujus klientus ir padėkite vienam iš savo asmeninių klientų pasiekti „Director“ kategoriją. 3 mėnuo: pakartokite 2 mėnesio veiksmus. Pavykus tai padaryti per pirmas 90 dienų, jūsų verslo niekas nebesustabdys ir jūs jau būsite gerokai priartėjęs prie „Senior Director“ kategorijos! PLANAS: ĮSTOTI Į KLUBĄ 20/20.

Komisiniai

Supažindinimo su produktais komisiniai : uždirbkite 50 % komisinių už savo naujo asmeninio kliento pirmus 150 produkto taškų, gautų per pirmą mėnesį. Asmeninių klientų komisiniai : praėjus pirmam mėnesiui, uždirbsite iki 20 % produkto taškų, skaičiuojamų nuo savo klientų mėnesio užsakymų. Organizacijos komisiniai : uždirbsite 7 % produkto taškų nuo klientų, kuriuos užregistravo kiti jūsų organizacijos nariai, užsakymų.

1. KOKS JŪSŲ TIKSLAS?

NORIMA KATEGORIJA IKI (ĮRAŠYKITE DATĄ):

Premijos

Premijas gaunate, kai: Plėtojate savo verslą.

KO MAN REIKIA, KAD PASIEKČIAU SAVO TIKSLĄ:

2. KODĖL JIS JUMS SVARBUS?

A

„Director“ kategorija

Po kiekvieno paaukštinimo iki naujos „Director“ ar aukštesnės kategorijos gausite vienkartinę paaukštinimo premiją. Paaukštinami kiti asmenys jūsų organizacijoje. Mentoriaus premija mokama kiekvieną kartą, kai asmeninis klientas, asmuo, kurį jūs asmeniškai užregistravote, paaukštinamas iki naujos „Director“ ar aukštesnės kategorijos. Gaukite kitas premijas. Augant jūsų verslui, galite gauti papildomų premijų. „Director 3“ ar aukštesnę kategoriją turintys asmenys gali gauti pagrindinės veiklos premiją. „Senior Director“ ar aukštesnę kategoriją turintys asmenys gali gauti premiją automobiliui, kurios vertė yra nuo 600 GBP / EUR iki 1 100 GBP / EUR per mėnesį.

Registracijos

„Įvadas į „Melaleuca“

B

Susitikimai

Skambučiai ir pokalbiai

3. KAIP JĮ PASIEKSITE? KĄ DAROTE KASDIEN SIEKDAMI SAVO TIKSLO?

Dienų skaičius mano tikslui pasiekti

C

KASDIENIŲ SKAMBUČIŲ AR POKALBIŲ SKAIČIUS:

MANO ATSKAITOMYBĖS PARTNERIS:

Daugiau informacijos žr. eu.melaleuca.com dalyje apie „Melaleuca“ kompensavimo planą.

8 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

PAPRASTI ŽINGSNIAI, KAIP PASIEKTI SĖKMĘ 9

Made with FlippingBook Online newsletter