Leadership in Action - Lietuvos - 201907

TIKROSIOS PASYVIOS PAJAMOS Pasyvios pajamos yra patikimi pinigai, kas mėnesį gaunami metai iš metų. Jums tereikia vieną kartą pristatyti „Įvadą į Melaleuca“ naujam klientui ir jį įregistruoti. Nuo to momento kiekvieną kartą, kai tas klientas perka „Melaleuca“ produktus, jūs gaunate čekį.

Klausimas: Kam reikalingi „Melaleuca“ lyderio taškai? Lyderio taškais matuojamas lyderio indėlis padedant kitiems dalyviams siekti savo tikslų. Norint pradėti sėkmingą verslą, naujai įregistruotiems klientams nebūtina suprasti visos lyderio taškų idėjos. Tačiau vėliau tampa svarbu suvokti, kas yra lyderio taškai ir kam jie reikalingi. „Lyderio taškais „Melaleuca“ apdovanoja už pastangas, – sako Bonnie. – Jų uždirbate už įsitraukimą į svarbiausią verslo plėtros veiklą. Jei norite gauti lyderio pajamas, turite veikti kaip lyderis. Smagiausia, kad „Melaleuca“ apdovanojimai viršija jūsų lūkesčius.“ Klausimas: Ką turėčiau pasakyti apie mentoriaus premiją? „Visada stengiuosi susieti pajamas su asmeniniais tikslais, – pasakoja Jeffersonas. – „Sakau: „Klausykite, [įrašykite vardą], šios trys vizijos padės jums susitelkti į tinkamą veiklą [3 pav.]. Pirma, paaukštinimo premija. Kai būsite paaukštintas, „Melaleuca“ mokės jums paaukštinimo premiją. Labai paprasta. Dabar jūs registruosite naujus klientus. Kai kuriuos iš jų taip pat paaukštins ir jie užsidirbs paaukštinimo premiją. Jei tuo metu jūsų komisinių tarifas bus toks pat arba didesnis, užsidirbsite vadinamąją mentoriaus premiją už pagalbą juos paaukštinant. Tada jie pristatys naujus verslo kūrėjus, kurie taip pat bus paaukštinti ir užsidirbs paaukštinimo premiją. Jūsų įregistruotas asmuo galės gauti mentoriaus premiją.“ Tuo metu jau būnu visai susukęs jiems protą“, – juokiasi Jeffersonas. – Tada parodau skaičius. Manau, kad po tokios įžangos premijavimo sistemą veiksmingiausia paaiškinti skaičiais.“

„Mentoriaus premijos esmė: kai jūsų asmeniškai įregistruotas klientas bus paaukštinamas, galite gauti atitinkamą premiją, – aiškina Bonnie. – Ja apdovanojamos pastangos burti komandą, strateginės sesijos, jūsų darbas telefono skambučiais, žinutėmis ir pristatymai. Šios premijos skiriamos žmonėms, kurie buria komandą ir padeda kitiems siekti tikslų. Juk mūsų misija – gerinti žmonių gyvenimą!“ Klausimas: Kokia yra 5 x 7 organizacijos nauda? Jūsų 5 x 7 organizacijos nauda slypi paprastume. Bet kuriame versle efektyviai galite vadovauti tik ribotam komandos narių skaičiui. Todėl jūsų „Melaleuca“ verslas prasideda nuo penkių pirmosios kartos pozicijų Taip galite savo komandai pasiūlyti geriausią asmeninį vadovavimą ir klientų aptarnavimą. Kiekviena iš šių penkių pozicijų turės savo penkias pirmosios kartos pozicijas ir t. t. Jūsų komandą ar rinkodaros organizaciją sudaro septynios lyderių ir klientų kartos. Ugdydami tiesioginius lyderius, galite gauti papildomų pirmosios kartos pozicijų. „Labai vertinu savo verslo organizaciją, – sako Krista. – Man patinka, kad pradedame nuo penkių pirmosios kartos pozicijų, o išugdę tiesioginį direktorių gauname atlygį papildoma vieta. Taigi jūsų verslo apimtis neribota. Mano nuomone, tai tiesiog begalinės galimybės. Manau, kad septynių kartų organizacija yra visiškai geniali idėja. Neturėtų būti taikoma taisyklė „kas pirmesnis, tas gudresnis“. Tai nebūtų teisinga.“ Dėl tokio verslo modelio nebelieka „apatinio aukšto“, kuris egzistuoja daugelio lygių prekybos modelio įmonėse. Kiekvienas, šiandien pradėjęs verslą „Melaleuca“, turi tokias pačias galimybes uždirbti kaip ir „Marketing Executive“, kuris įsiregistravo prieš 20 ar 30 metų!

IŠSKIRTINIS VERSLO MODELIS

AUKŠTAS PAKARTOTINIŲ UŽSAKYMŲ RODIKLIS

VARTOJAMIEJI PRODUKTAI

PAGRĮSTOS KAINOS

APDOVANOJIMAS UŽ LOJALUMĄ

Lojalaus dalyvio

Pagrįstos kainos Jūsų klientams „Melaleuca“ sukuria pridėtinės vertės. Todėl jie kas mėnesį sugrįžta, net ir sunkmečiu. Nesvarbu, ar perka šampūną Affinia ® , ar skalbiklį MelaPower ®, jie gali paprasčiausiai pakeisti parduotuvę ir laimėti didžiulę vertę kiekvieną kartą apsipirkdami.

Apsipirkimas kas mėnesį Vietoje vieną kartą perkamų pirkinių, pvz., papuošalų ar buitinių prietaisų, „Melaleuca“ parduoda vartojamuosius gerovės produktus, batonėlius, kokteilius ir asmens priežiūros priemones, kurias klientai naudoja ir keičia kas mėnesį. Todėl jūsų pajamos nuo jų nuolatinio pirkimo yra pasyvios ir uždirbamos kiekvieną mėnesį. pavyzdžiui, energinius

Klientams patinka mūsų produktai Tik unikalūs produktai gali generuoti pastovias pasyvias pajamas. Rinkinys Peak Performance Pack , batonėlis Access ® , kondicionierius Renew ® ir automatinių indaplovių ploviklis Diamond Brite ® – vos keli „Melaleuca“ ir jos mokslo partnerių sukurtų produktų pavyzdžiai. Klientai negali be jų gyventi, todėl nuolat juos perka.

programa Klientai, kurie kas mėnesį perka „Melaleuca“ produktus, už lojalumą gauna didelę „Melaleuca“ produktų nuolaidą, sutaupo pirkdami mažmeninius produktus „Melaleuca“ prekyvietėje, gauna papildomų paslaugų ir pan.! Pagal šią klientų lojalumo programą apdovanojama už

UNIKALŪS PRODUKTAI

LYDERIO TAŠKAI

LOJALAUS DALYVIO PROGRAMA

ŠIMTŲ PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

Yra kelios pagrindinės priežastys, kodėl tik „Melaleuca“ gali užtikrinti patikimas pasyvias pajamas.

nuolatinį pirkimą ir generuojamos tikrosios pasyvios pajamos.

„PACESETTER“ PREMIJOS – DVIGUBOS IŠMOKOS UŽ SPARTĄ Kai įregistruojate daugiau klientų ir padedate kai kuriems iš jų padaryti tą patį, jūsų verslas auga. Jei jis auga greičiau, premijos dvigubėja!

€ 200 € 400

€ 100

1-2

Director

€ 200

3

Director 2

MENTORIAUS PREMIJA

€ 1 000 € 1 000 € 1 000 € 1 200 € 1 400 € 1 600 € 2 000 € 4 000

€ 500

4

Director 3

€ 500

5

Director 4

PAAUKŠTINIMO PREMIJA

€ 500

6

Director 5

€ 600

7

Director 6

PAAUKŠTINIMAI

€ 700

8

Director 7

€ 800

9

Director 8

€ 1 000

10

Director 9

€ 2 000

11-12

Sr. Director

3 pav.

14 JULY / AUGUST / SEPTEMBER · JULI / AUGUST / SEPTEMBER · LIPIEC / SIERPIEŃ / WRZESIEŃ | EU.MELALEUCA.COM

JULY / AUGUST / SEPTEMBER · JULI / AUGUST / SEPTEMBER · LIPIEC / SIERPIEŃ / WRZESIEŃ | EU.MELALEUCA.COM 15

Made with FlippingBook Annual report