Leadership in Action - Lietuvos - 201907

VISI PURE SERIJOS ETERINIAI ALIEJAI:

KOKYBĖ BE KOMPROMISŲ IR TOBULI AROMATAI

gaunami tiesiogiai iš botaninio šaltinio

Mūsų prekės ženklas ne veltui pavadintas PURE (grynas). Proceso metu atliekame kelis bandymus, užtikrinančius, kad kiekvienas buteliukas tinkamai atstovautų mūsų vardui grynumo, stiprumo ir kokybės požiūriu. Kiekviename eterinio aliejaus PURE buteliuke yra tik grynas aukščiausios kokybės aliejus, nieko daugiau. PURE eteriniai aliejai tikrinami pagal griežtus grynumo ir kokybės standartus, todėl galite būti tikri, kad kiekvienas PURE buteliukas tikrai vertas savo vardo.

sudėtyje tikrai nėra sintetinių priedų ar priemaišų

Niekas taip gerai nepažįsta eterinių aliejų kaip „Melaleuca“. Mūsų bendrovės veikla prasidėjo nuo eterinių aliejų. Iš jų kilo ir mūsų pavadinimas. Atvėrėme duris 1985 m. ir pradėjome siūlyti naudingą pražangialapių mirtenių eterinį aliejų. Dešimtmečius tobulinome surinkimo ir distiliavimo metodus. Nustatėme tarptautinius kokybės ir efektyvumo standartus. Tai – ne tik vardas, tai – pažadas. 30 metų novatorišką eterinių aliejų naudojimą gerovės produktuose vainikavo prekių ženklo PURE pristatymas. O 2015 m. panaudojome savo žinias ir patirtį išplėsdami vardinio aliejaus asortimentą iki eterinių aliejų produktų serijos. PURE eteriniai aliejai atskleidžia tai, ką „Melaleuca“ sugeba kurti geriausiai: aukščiausios kokybės produktų pasiūlą ir išskirtinę vertę.

išbandyti, kad atitiktų griežtus kokybės reikalavimus

ATITIKTIS AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS STANDARTAMS

atsekami iki šaltinio

Visi eteriniai aliejai PURE yra gryni, išgauti tiesiai iš botaninio šaltinio, juose nėra sintetinių medžiagų, užpildų ar priemaišų. PURE eteriniai aliejai išbandyti pagal nustatytus reikalavimus, siekiant atitikties griežtiems kokybės standartams.

surinkti ir distiliuoti pagal

tvarią ir etišką praktiką

„MELALEUCA“ GENERALINIS DIREKTORIUS FRANKAS VANDERSLOOTAS TIKRINA AUSTRALIJOS PRAŽANGIALAPIŲ MIRTENIŲ ( MELALEUCA ALTERNIFOLIA ) PLANTACIJĄ 1985 M.

PURE ETERINIŲ ALIEJŲ KOKYBĖS BANDYMAI

GC-MS BANDYMAS: dujų chromatografijos ir masių spektrometrijos metodais tikrinamas aliejaus grynumas ir stiprumas pagal tūkstančius junginių.  CHIRALIŠKUMO BANDYMAS: užtikrinama, kad sudėtyje nebūtų sintetinių elementų.  SUNKIŲJŲ METALŲ, PESTICIDŲ IR HERBICIDŲ BANDYMAS: užtikrinama, kad visi PURE aliejai būtų švarūs, jų sudėtyje nebūtų sunkiųjų metalų, pesticidų ar herbicidų.  ORGANOLEPTINIS BANDYMAS: profesionalūs distiliuotojai įvertina kiekvieno aliejaus kvapą, spalvą ir konsistenciją prieš atliekant kitus bandymus.  OPTINIS SUKIMAS: matuojama molekulinė aliejaus struktūra, siekiant patvirtinti, jog sudėtyje nėra sintetinių junginių.  REFRAKCIJOS INDEKSO BANDYMAS: koncentruotu šviesos spinduliu matuojamas aliejaus tankis. Taip patvirtinamas aliejaus stiprumas.  SPECIFINIO SUNKIO BANDYMAS: matuojamas aliejaus sunkis (tankis), palyginti su vandeniu.  MIKROBINIS BANDYMAS: užtikrinama, kad aliejaus sudėtyje nebūtų mikroorganizmų, pvz., grybų, bakterijų, patogenų ir pelėsių pėdsakų.  PLIŪPSNIO TAŠKO BANDYMAS: matuojama eterinio aliejaus užsiliepsnojimo temperatūra.  IZOTOPINĖ ANALIZĖ: aliejus suskaidomas iki atomų lygio, siekiant nustatyti izotopų rūšį ir kiekį eteriniame aliejuje; tai dar vienas būdas patikrinti aliejaus stiprumą ir kokybę.

18 JULY / AUGUST / SEPTEMBER · JULI / AUGUST / SEPTEMBER · LIPIEC / SIERPIEŃ / WRZESIEŃ | EU.MELALEUCA.COM

JULY / AUGUST / SEPTEMBER · JULI / AUGUST / SEPTEMBER · LIPIEC / SIERPIEŃ / WRZESIEŃ | EU.MELALEUCA.COM 19

Made with FlippingBook Annual report