Leadership in Action - Lietuvos - 201907

„TERAPINĖS KLASĖS“ MITAS Jei esate susipažinę su eteriniais aliejais, galbūt teko girdėti terminą „terapinė klasė“, vartojamą kaip įrodymą, kad tam tikras aliejus yra aukštesnės kokybės. Pasak Nacionalinės holistinės aromaterapijos asociacijos, „tokio dalyko kaip terapinė klasė nėra“. Kelios bendrovės sugalvojo šią sąvoką, kad būtų lengviau parduoti savo eterinius aliejus. Jei „terapinė klasė“ būtų tikras eterinių aliejų pramonės standartas, būtų siekiama PURE sertifikavimo taip pat, kaip ir kitų pripažintų grynumo ir kokybės bandymų.

SAUGUMO ĮSIPAREIGOJIMAS VARTOJIMAS NURYJANT IR MAISTINIS ALIEJUS

Saugumas yra vienas iš pagrindinių „Melaleuca“ principų. Todėl pabrėžiame, kad koncentruotą eterinį aliejų galima vartoti nuryjant tik tuomet, kai tai rekomenduoja kvalifikuotas sveikatos priežiūros specialistas, nors JAV maisto ir vaistų administracija (FDA) patvirtino, kad daugelis „Melaleuca“ eterinių aliejų yra laikomi maistiniais. Eteriniai aliejai yra labai koncentruoti ir daugeliu atvejų iki 100 kartų stipresni nei džiovintos žolelės! Eteriniuose aliejuose yra daug labai didelės koncentracijos stiprių sudedamųjų dalių, kurios, netinkamai vartojamos, gali sukelti sveikatos sutrikimų ir ilgalaikį neigiamą poveikį sveikatai. Štai kodėl neatsakinga ir net pavojinga nuryti aliejaus siekiant patikrinti jo kokybę. „Melaleuca“ naudojimo rekomendacijos parengtos pagal neginčijamus mokslo įrodymus, kaip ir visi bendrovės produktai.

„Iš tikrųjų nėra tokio dalyko kaip „terapinė klasė“ (arba B, C, ar D klasė). Eterinių aliejų terapinė klasifikacija paprasčiausiai neegzistuoja. Tai tik rinkodaros triukas, nieko daugiau.“

Nors eteriniai aliejai PURE ir kiti aliejai yra 100 % natūralūs, svarbu suprasti, kad juos naudoti reikia atsakingai. Daugelis eterinių aliejų tokie stiprūs, kad jų neatskiedus negalima leisti liestis su oda. Ši atsargumo priemonė dar svarbesnė galvojant apie jautrius vidinius audinius. Tiesa, FDA nuomone, kai kurie eteriniai aliejai yra „visuotinai pripažinti saugiais“ (angl. GRAS), kai naudojami nedideliais kiekiais maistui gardinti. Skoninių medžiagų ir ekstraktų gamintojų asociacija (FEMA) taip pat

„Melaleuca“ nerekomenduoja nuryti eterinių aliejų PURE ne dėl jų kokybės – PURE atitinka ar net viršija visus pripažintus kokybės standartus . Tiesiog laikomės atsargumo, nes tikime, kad turime būti atsakingi, protingi ir laikytis visų savo pramonės šakos saugos rekomendacijų.

TERAPINĖ KLASĖ B KLASĖ C KLASĖ D KLASĖ

ATSAKINGA PROTINGA SAUGU

– Nacionalinė holistinės aromaterapijos asociacija

tvarko panašų maistinių aromatų sąrašą. Dauguma „Melaleuca“ eterinių aliejų PURE patenka į šiuos sąrašus (yra aliejų grupių, kurių aliejų negalima nuryti net mažais kiekiais). Tačiau „Melaleuca“ nemano, kad maistinių aliejų klasifikacija (GRAS arba FEMA) atitinka teiginį, kad eterinius aliejus saugu vartoti nuryjant terapiniais tikslais. Iš tiesų manome, kad asmenys, kurie rekomenduoja gerti ar kitaip vartoti maistui neskiestą eterinį aliejų, elgiasi neatsakingai.

„Melaleuca“ PURE pažadas

„Melaleuca“ atvėrė duris žadėdama tiekti išskirtinius produktus už prieinamą kainą. Visuomet stengėmės didinti gerovę ir padėti klientams siekti jų tikslų. Iš „Melaleuca“ galite įsigyti aukščiausios kokybės eterinių aliejų už neįtikėtinas kainas. Nesileiskite suklaidinami didelių kainų, už kurias savo aliejus parduoda kitos bendrovės. Pernelyg brangus aliejus nebūtinai bus aukštesnės kokybės. Tiesiog jo kaina yra per didelė. Skatiname jus šviestis, kad būtumėte protingi ir savarankiški vartotojai. „Melaleuca“ visada jus palaikys, užtikrindama, kad gautumėte geriausius produktus už geriausią kainą iš patikimo šaltinio. Dėl savo unikalaus verslo modelio ir lojalių klientų mėnesinio pirkimo „Melaleuca“ gali tiekti aukščiausios pasaulyje kokybės eterinius aliejus ir leisti jums sutaupyti, palyginti su konkurentais.

„AIA nepatvirtina eterinių aliejų vidinio vartojimo terapiniais tikslais, nebent jį rekomenduoja tinkamai kvalifikuotas sveikatos priežiūros specialistas. Tinkamas kvalifikacijos lygis turi apimti chemijos, anatomijos, diagnostikos, fiziologijos žinias, produktų formos ir sudėties gaires ir saugos klausimus, susijusius su kiekvienu konkrečiu vidinio vartojimo atveju.“ – Tarptautinis aromaterapijos specialistų aljansas (AIA)

Made with FlippingBook Annual report