Leadership in Action - Lietuvos - 201907

Saugu Kur girdėta: valyti purvą nuodais? Jei smalsus vaikas paragaus purvo, mama gali supykti, o jei smalsus vaikas siurbtels chloro baliklio, mama turės skubiai kviesti medikus ar skambinti į apsinuodijimų centrą. EcoSense valo nešvarumus, riebalus ir dėmes natūraliomis priemonėmis, pvz., citrinų rūgštimi ir čiobrelių aliejumi. Naudojame augalinių, biologiškai skaidomų sudedamųjų dalių koncentratus.

Jokio chloro baliklio. Jokio amoniako. Jokių ketvirtinių dezinfekantų. Jokių rūpesčių.

Visur gerai, bet namie saugiausia .

Patikrinta Dėl labai efektyvių sudedamųjų dalių EcoSense produktai yra itin veiksmingi. Įkvėpti gamtos ir patikrinti mokslo, jie veikia dviguba jėga, kad nebereikėtų vargti jums. Nepaisant veiksmingo poveikio, jie visiškai saugūs, tad jums nebereikia rinktis tarp nepriekaištingos švaros ir saugios namų aplinkos. EcoSense užtikrina švarą, kurios reikia, ir saugumą, kurio nusipelnėte.

Įperkama Pasirinkę EcoSense 12x koncentruotus produktus perkate sumaniai! Pirkdami VIENĄ mažą 12x koncentruoto valiklio EcoSense buteliuką, gaunate ŠEŠIŲ 473 ml talpos purškiamųjų buteliukų kiekį! Pagalvokite, kiek plastiko, kelionės valandų, degalų ir pinigų sutaupote.

Suprantame, kas jums rūpi labiausiai, nes taip pat esame tėvai. Būtent šio rūpesčio įkvėpti sukūrėme produktų seriją EcoSense , kurios produktai susideda tik iš saugių ir kokybiškų sudėtinių dalių. Labai atsakingai parenkame jums tik kokybiškas valymo priemones, kuriomis galite džiaugtis ir pasikliauti. Kasdien šimtai tėvų gali rūpestingai valyti ir prižiūrėti savo namus, pasirinkę EcoSense produktus, kurie puikiai pašalina nešvarumus ir bakterijas, nors juose nėra kenksmingų cheminių medžiagų, kaip antai chloro baliklio ar amoniako. Šiems tėvams nereikia daryti kompromiso tarp švaros namuose ir saugios namų aplinkos. EcoSense produktai yra ir saugūs, ir veiksmingi. Švara be jokių kompromisų

kitas

puslapis

22 JULY / AUGUST / SEPTEMBER · JULI / AUGUST / SEPTEMBER · LIPIEC / SIERPIEŃ / WRZESIEŃ | EU.MELALEUCA.COM

JULY / AUGUST / SEPTEMBER · JULI / AUGUST / SEPTEMBER · LIPIEC / SIERPIEŃ / WRZESIEŃ | EU.MELALEUCA.COM 23

Made with FlippingBook Annual report