Leadership in Action - Lietuvos - 201907

Švarūs namai Produktų serijoje EcoSense rasite visus reikiamus produktus visiems gyvenimo atvejams. Kiekvienai valymo užduočiai ar iššūkiui sukūrėme atskirą EcoSense sprendimą. Šie produktai veiksmingi, našūs ir įperkami. Mokomės iš gamtos ir mokslo, tad rezultatas yra būtent toks, kokio ieškote – spartus, kruopštus ir saugus valymas.

Saugesnė švara EcoSense produktai valo saugiai. Žinoma, svarbu juos naudoti atsakingai, bet, palyginti su baisiais įspėjimais ant chloro baliklio produktų etikečių ir kitų prekės ženklų valiklių, skirtumai mūsų produktų naudojimo instrukcijose pasako viską. SUDEDAMOSIOS DALYS, KURIŲ NIEKADA NENAUDOJAME EcoSense produktų sudėtyje jokiu būdu nebus šių pavojingų sudėtinių dalių:

Jei kada susidūrėte su dėmėmis, kurios išliko nepaisant mirkymo, purškimo ir šveitimo įvairiomis valymo priemonėmis, o paskui, panaudoję mūsų dėmių valiklį, matėte, kaip dėmė išnyksta, jūs suprantate EcoSense naudojimo palaimą. Kai kietos vandens nuosėdos ištirpsta, kai vėl maloniai kvepia apipeliję skalbiniai, kai suprantate, kad jums nemaudžia plaučių po vonios valymo darbų – tai akimirkos, kai EcoSense iš dar vienos produktų serijos tampa patikimu partneriu, kuris kartu su jumis rūpinasi namais. Visas šis gėris į jūsų namus atkeliauja be jokio nesaugių chemikalų pavojaus. Pasirinkus EcoSense , neprireiks rinktis tarp saugaus ir veiksmingo valymo. Mes palaikome švarą be jokių kompromisų.

Švari aplinka Mūsų ekosistema jau perkrauta plastiko talpyklų. Dėl koncentruotos EcoSense produktų sudėties galime sumažinti pakuotės dydį ir neparduodame vandens. Nuo 1985 m. „Melaleuca“ klientai apsaugojo planetą nuo 103 400 000 kg plastiko, 158 900 000 l benzino ir 21 300 000 kg šiltnamio efektą sukeliančių dujų. Rinkdamiesi EcoSense labai paprastai, bet veiksmingai prisidedate prie aplinkos apsaugos.

chloro baliklis amoniakas formaldehidas ftalatai abrazyvinės medžiagos fosfatai parabenai ketvirtiniai dezinfekantai

Leiskite EcoSense jums padėti tesėti visų tėvų vaikams duodamą pažadą juos saugoti. Tai nuostabus būdas parodyti šeimai meilę.

MAŽIAU ATLIEKŲ

MAŽIAU ENERGIJOS

ŠVARESNIS ORAS

Švari sąžinė EcoSense produktus sudaro augalinės, biologiškai skaidomos sudedamosios dalys, todėl jie puikiai tinka tiek namams, tiek aplinkai. Juose nėra jokių kenksmingų cheminių medžiagų, kaip antai chloro baliklio, kuris gali ilgai užsibūti jūsų namuose. Jūsų sąžinė bus tokia pat švari kaip ir jūsų namai.

24 JULY / AUGUST / SEPTEMBER · JULI / AUGUST / SEPTEMBER · LIPIEC / SIERPIEŃ / WRZESIEŃ | EU.MELALEUCA.COM

Made with FlippingBook Annual report