Leadership in Action - Lietuvos - 201907

Sometimes the simplest gifts are the best. Gyvenimo patirtis 2019 Lapkričio 15-17 Road to Senior Director

Iki rugsėjo 30 dienos pasiekite Director 4 ir būkite Lapkričio mėn. 2019 mokymų dalis. Džiaugiames galėdami pranešti kad 2019 Road to Senior Director vyks gražiame Frankfurt am Main mieste, Vokietijoje

TAVO SĖKMĖS PRIPAŽINIMAS

IŠSKIRTINIAI MOKYMAI IR ĮRANKIAI

KOMANDINĖS UŽDUOTYS

LEISK MELALEUCA APMOKĖTI TAVO APGYVENDINIMO IŠLAIDAS. Norint dalyvauti šioje paskatoje, viskas ką reikia padaryti, tai yra užregistruoti po 2 naujus klientus liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais bei „užauginti“ naują direktorių liepos, rugpjūčio arba rugsėjo mėnesį. Dėtalesnės informacijos ieškokite eu.melaleuca.com.

DIREKTORIAI, TAI JŪSŲ ŠANSAS prisijungti prie Director 4 ir aukštesnių statusų mokymų lapkričio 2019 metų renginyje Road to Senior Director! Road to Senior Director mokymai yra vienintelė gyvenimo galimybė: Gausite visus įrankius jūsų verslo plėtrai, gausite savo pasiekimų pripažinimą ir sukursite visą gyvenimą trunkančius santykius. O geriausia, kad nauji pretendentai tapti Senior Director neišleis nei cento-lėktuvo bilietai, viešbutis ir maistas bus apmokėtas Melaleuca sąskaita.

TO SENIOR DIRECTOR

At ga i v i nk savo namus . ORO GAIVIKL IS

JULY / AUGUST / SEPTEMBER · JULI / AUGUST / SEPTEMBER · LIPIEC / SIERPIEŃ / WRZESIEŃ | EU.MELALEUCA.COM 27

Made with FlippingBook Annual report