Guia Informativa Curs 2023-2024

Col·legi Mare de Déu del Carme

Guia Informativa 2023-2024

Cicle Superior 5è A Sr. Marc Verdaguer Ribas | mverdaguer@carmelitans.org

5è B Sra. Imma Torres Mas | itorres@carmelitans.org 5è C Sr. Toni Díaz González | adiaz@carmelitans.org

6è A Sra. Montserrat Pallejà Ortega | mpalleja@carmelitans.org 6è B Sra. Iolanda Morillas Vilanova | imorillas@carmelitans.org 6è C Sra. M. José Ulibarri Ojeda | mulibarri@carmelitans.org

3.3. Professorat especialista d’Ed. Infantil i Primària

Sr. Pedro Argachal Mangado | Informàtica | pargachal@carmelitans.org Sra. Montserrat Artero Vilarasau | Música | martero@carmelitans.org Sra. Ana Carles Rey | Anglès | acarles@carmelitans.org Sra. M. Paz Carretero Rodríguez | Música | mcarretero@carmelitans.org Sra. Laia Clua Fainé | Música | lclua@carmelitans.org Sra. Núria Estepa Martínez | Anglès | nestepa@carmelitans.org Sra. Josefa Fernández Flores | Anglès | jfernandez@carmelitans.org Sra. Anna Girbau Llonch |Anglès | agirbau@carmelitans.org Sra. Ángeles González Soto | Anglès i Francès | agonzalez1@carmelitans.org

Sra. Anna Gual García | Educació Especial | agual@carmelitans.org Sra Andrea Jiménez Hernández | Anglès | ajimenez@carmelitans.org Sr. Carles Jiménez Puvia | Ed. Física | cjimenez@carmelitans.org Sra. Meritxell Jurado Torras | Educació Primària | mjurado@carmelitans.org Sra. Karen Luna Luque | Educació Especial | karenl@carmelitans.org Sra. Begonya Padrones Gómez | Anglès | bpadrones@carmelitans.org Sra. M. Carmen Ramírez Pozo | mramirez@carmelitans.org Sr. Xavier Ribas Centelles | Educació Física | xribas@carmelitans.org Sra. Lluïsa Rodríguez López | Educació Especial – Psicòloga | mrodriguez1@carmelitans.org

Sra. Pilar Sala Gomà | Educació Infantil | msala@carmelitans.org Sra. Mireia Sancerni Giménez |Música | msancerni1@carmelitans.org Sr. Enric Santiago Romera | Educació Primària | esantiago@carmelitans.org Sr. Marc Verdaguer Ribas | Xinès | mverdaguer@carmelitans.org Sra. M. José Ulibarri Ojeda |Anglès i Alemany | mulibarri@carmelitans.org

5

Made with FlippingBook - professional solution for displaying marketing and sales documents online