Produkter på ASKO fra Kristiania Gourmet

Litt om bedriften

Kristiania Gourmet er en godt etablert total­ leverandør av både bake- og konditorvarer. Siden oppstarten av selskapet i 1993 har vi vært liden­ skapelig opptatt av brød, kaker og bakverk. Vi har spesialisert oss på kvalitetsprodukter utviklet til det norske storhusholdningsmarkedet. Kristiania Gourmet er Miljøfyrtårn -sertifisert. Det betyr at vi har forpliktet oss til å gjennomføre tiltak for å skape en mer bærekraftig drift og et godt arbeidsmiljø for våre ansatte. Våre trykksaker produseres i Norge av Miljøfyrtårn-sertifiserte trykkerier. Vi håper at våre kunder og samarbeidspartnere også tenker på miljøet og jobber for å bli miljøsertifisert. Et stort vareutvalg nnes nå hos ASKO , som åpner for landsdekkende levering. Bestillinger gjøres via kjedenes innkjøpsportaler og ASKO Servering .

Vi er stolte av våre produsenter og samarbeids­ partnere. Kristiania Gourmet er norgeskontakt og importør av produkter fra blant andre Panesco og Gray’s Bakery . Det er viktig for oss at f lest mulig kan nyte gode bakervarer. For et komplett utvalg av alle våre produkter, se den nyeste katalogen på nettsiden vår kristianiagourmet.no Vi tar forbehold om at feil i katalog kan forekomme. Produktene våre er registrert i databasen Matinfo.no hvor du enkelt kan søke med produktnavn eller EPD, for oversikt over innhold og allergener.

Bakery

Kontaktpersoner

Gunnar Bergsten KEY ACCOUNT / MARKEDSSJEF gunnar@kb-as.no +47 932 25 199

Hans Bäckstrøm SALGSSJEF

Øyvind Barø DISTRIKTSSJEF MIDT-NORGE oyvind@kb-as.no +47 926 44 430

Laila Dragsten SENIORSELGER laila@kb-as.no +47 916 99 367

hans@kb-as.no +47 905 50 065

Veronica Sørlie KOORDINATOR veronica@kb-as.no +47 905 50 920

Eli KristianisenVåga MATFAGLIG SALGSKONSULENT eli@kb-as.no +47 476 03 299

Marita Opheim SALGSKONSULENT marita@kb-as.no +47 907 68 486

Linda Gunnestad SALGSKONSULENT linda@kb-as.no +47 913 18 425

5

Made with FlippingBook - professional solution for displaying marketing and sales documents online