Multimedia w Edukacji 2021/2022. Nowa Szkoła

Korzyści:

Wirtualna Gazetka Szkolna to system wyświetlania informacji np. komunikatów, zdjęć, filmów, treści edukacyjnych, za pomocą elektronicznych ekranów montowanych na korytarzach szkolnych. Informacje multimedialne bardziej zwracają uwagę uczniów - przedstawicieli pokolenia kultury obrazkowej - niż ogłoszenie drukowane na papierze. Dzięki temu placówki, w których są zainstalowane ekrany Wirtualnej Gazetki Szkolnej, mogą cieszyć się bardzo dużą skutecznością w docieraniu z informacjami do dzieci i młodzieży. - wszystkie ważne informacje zebrane w jednym miejscu, wyświetlane na wysokiej jakości ekranie - intuicyjne i łatwe w obsłudze oprogramowanie - możliwość dodawania treści z każdego komputera z dostępem do Internetu, bez konieczności instalowania aplikacji - r oczna licencja w najwyższym wariancie**

Dowolność wyświetlanej zawartości Możesz wyświetlać różne formy przekazu: zdjęcia, dokumenty, filmy, plansze edukacyjne lub animacje. Do twojej dyspozycji jest również zintegrowany kreator slajdów. Zarządzanie z dowolnego komputera Publikuj informacje, będąc w klasie, gabinecie, w domu czy na wycieczce.

Szybkość reakcji Już nawet po kilku sekundach po dodaniu informacje pojawiają się na ekranie.

Łatwość obsługi Intuicyjnypanel dozarządzaniaaplikacjąoraz szkolenie sprawiają, że obsługa ekranu jest niezwykle prosta.

53

sklep.nowaszkola.com

Made with FlippingBook Proposal Creator