KATALOG_ZIMA_2022_2023_EXIMTOURS

poleca EXIMTOURS

Wybierz miejsce na zimowy wypoczynek, które spełnia wszystkie Twoje oczekiwania!

Austria Ponad połowa terytorium Austrii leży w Alpach, stąd też często nazywa- na jest królową sportów zimowych. To tu znajdziemy doskonale utrzymane trasy narciarskie o różnym stopniu trudności oraz snowparki zapraszające do białego szaleństwa bez ograniczeń. Jednak prawdziwym bogactwem Austrii jest przyroda – liczne parki narodo- we pozwalają na podziwianie natury

i relaks wśród dziewiczych krajobrazów górskich. Do tego przyjaźnie nasta- wieni mieszkańcy i ciekawe zabytki, na zwiedzanie których warto znaleźć choć trochę czasu. Wspaniale położone kurorty zapewniają idealne warunki śniegowe i nowoczesną infrastrukturę narciarską. Kto raz tu przyjedzie, poko- cha austriackie Alpy na zawsze! Tu białe szaleństwo ma niecodzienny wymiar, pozwala poczuć nieskrępowaną niczym wolność i prawdziwą radość.

Szwajcaria Znana ze swoich jezior i gór. To tu znajduje się najwięcej szczytów o wyso- kości ponad 4000 m n.p.m. w Europie. Szwajcaria ujmuje pięknym, górskim krajobrazem, ale też i długim sezonem, który trwa w tym kraju od wczesnej jesieni do późnej wiosny. Turyści doceniają liczne kurorty, gdzie czekają na nich świetnie przygotowane trasy zjazdowe i biegowe. A w ramach odpoczynku od aktywności fizycznej można na przykład wybrać się na wycieczkę specjalnymi pociągami: Bernina Express i Glacier Express.

Włochy Zimowe skarby Włoch to Alpy i Do- lomity. Znajduje się tam ponad dwie- ście bardzo różnorodnych ośrodków narciarskich, nie ma więc możliwości, by ktoś nie znalazł tu miejsca, w którym spędzi cudowny czas. Jedne idealne dla rodzin z dziećmi lub osób rozpoczynają- cych przygodę z narciarstwem, inne dla średniozaawansowanych i doświadczo- nych pasjonatów nart. Górskie miastecz- ka słyną z przytulnych hoteli, rodzinnej atmosfery i – jak to we Włoszech – do- skonałego jedzenia. Warunki narciarskie są tu idealne przez cały sezon. Kto chce wybrać się do Włoch, powinien pamiętać o obowiązkowym w tym kraju ubezpie- czeniu kosztów leczenia.

Ich trasa zaplanowana jest tak, że pozwala podziwiać spektaku- larne widoki ośnieżonych Alp.

Made with FlippingBook - Online catalogs