The Melaleuca Compensation Plan - Lithuanian

Siekiame gerinti žmonių, kuriuos sutinkame, gyvenimą padėdami jiems siekti tikslų.

MŪSŲ MISIJA

Svarbūs verslo principai... „Melaleuca“ verslo kūrimas grindžiamas tais pačiais verslo principais, kurie būdingi daugumai įmonių, nes bet kuris vadovas gali veiksmingai valdyti tik ribotą skaičių tiesioginių klientų. Todėl savarankiškas „Melaleuca“ verslas iš pradžių apsiriboja penkiomis pirmosios generacijos pozicijomis. Šis organizacijos modelis užtikrina geriausią asmeninį vadovavimą ir klientų aptarnavimą. Jums, kaip „Melaleuca Marketing Executive“, bus leista steigti rinkodaros organizaciją („Marketing Organisation“), kurią sudarys septynios vadovų ir klientų generacijos. Pradėsite nuo penkių tiesioginių pozicijų savo pirmojoje verslo generacijoje. Kiekviena iš šių pozicijų turės savo penkias pirmosios generacijos pozicijas ir t. t. Ugdydami kitus savo organizacijos lyderius, galite gauti papildomų pirmosios generacijos pozicijų.

FINANSINIAI IŠTEKLIAI Šiais laikais didžiąją gyvenimo dalį praleidžiame stengdamiesi pasirūpinti savo šeima ir kaupdami išteklius, kurių reikia, kad gyventume puikiai. Daugumai žmonių finansinis išgyvenimas yra tikras iššūkis. Statistikos duomenimis, dažniausiai didžiausią finansinę pažangą daro nuosavą verslą pradėję verslininkai. Tačiau norint pradėti verslą neretai prireikia šimtų tūkstančių dolerių, o kartais ir milijoninių investicijų. Ir net tada kelias į sėkmę yra kupinas kliūčių ir rimtos finansinės rizikos. Pastaruosius tris dešimtmečius „Melaleuca“ kūrė finansinę galimybę, kuri leistų vidutiniam žmogui beveik be jokios rizikos pradėti verslą ir nevaržomai jį plėtoti. Manome, kad esame mažosios lygos čempionai. Esame įsitikinę, kad ir tiems, kurie negimė turtingoje šeimoje ir nepakilo karjeros laiptais, turėtų būti suteikta galimybė prasiveržti gyvenime. Turbūt visi esame girdėję seną posakį „Pinigai uždirba pinigus“. O „Melaleuca“ sukūrė patikrintą sistemą, kurioje žmonės beveik be jokių finansinių investicijų gali iš esmės pagerinti savo finansinę padėtį, tiesiog siųsdami bendrovei „Melaleuca“ klientus. Ši sistema pasitvirtino kaip gana sėkminga. „Melaleuca“ jau išmokėjo daugiau kaip 4.8 mlrd. EUR (4.2 mlrd. GBP) šeimoms, kurios anksčiau vos sudurdavo galą su galu, dirbdamos darbą nuo devynių iki penkių.

SVEIKATINGUMO PRAMONĖ Mūsų pramonė sritis – tai 620 mlrd. JAV dolerių vertės sveikatingumo industrija. „Melaleuca“ istorinio augimo ir gyvenimą keičiančio finansinio atlygio programos raktas yra didžiulė „Melaleuca“ aukščiausios kokybės produktų serija. Mums sekasi, nes mūsų sveikatingumo produktai yra neabejotinai geriausi rinkoje. SAVO ŠEIMAI UŽDIRBKITE PASYVIAI Visi komisiniai grindžiami produktų pardavimu galutiniams vartotojams. Vis dėlto jums nereikės fiziškai parduoti nė vieno produkto, nes visus produktus „Melaleuca“ jūsų klientams parduoda tiesiogiai. Jums tereikia siųsti klientus apsipirkti bendrovėje „Melaleuca“. O tuomet gausite komisinių nuo jų apsipirkimo. Svarbiausia – pradžiuginti klientus, kurie dėl padidėjusios energijos ir sveikesnio gyvenimo ir toliau kas mėnesį perka „Melaleuca“ produktus. Patenkinti klientai kuria milžinišką „Melaleuca“ produktų paklausą. Kadangi dauguma „Melaleuca“ klientų yra lojalūs klientai, perkantys kiekvieną mėnesį, jūs galite gauti realių mėnesinių pajamų visą likusį gyvenimą! Jūsų pajamos priklausys nuo to, kiek lojalių klientų turėsite ir kiek jie kiekvieną mėnesį nupirks. Kaip ir bet kuriame kitame versle, kad pasiektumėte sėkmę, reikės stengtis, būti darbštiems ir atkakliems lyderiams. Išaušo nauja diena! Sveiki atvykę į „Melaleuca“!

Papildydami savo nuolatines pajamas pelnu iš „Melaleuca“ verslo, galite iš esmės pakeisti savo šeimos finansines perspektyvas. „Melaleuca“ primygtinai rekomenduoja nepalikti dabartinio darbo kuriant „Melaleuca“ verslą. Mes esame už tai, kad būtumėte geriausias darbuotojas dabartiniam darbdaviui, o laisvalaikį skirtumėte aktyvios rinkodaros organizacijos kūrimui. Nesvarstykite galimybės palikti dabartinį darbą, kol jūsų „Melaleuca“ verslas neduos bent trigubai didesnių pajamų nei dabartinės jūsų pajamos dirbant visą darbo dieną. Atminkite: „Melaleuca“ versle gali pasisekti bet kam, net neinvestuojant pinigų. Nereikia mokėti už reklamą, rinkodarą ar posėdžių kambarius. Tereikia investuoti savo laiką ir labai stengtis. O labai pasistengę galite susikurti dideles pasyvias pajamas visam likusiam gyvenimui.

PREKYBOS REVOLIUCIJA! „Melaleuca“ kompensavimo planas

Susikurkite finansinių išteklių, kad galėtumėte gyventi ypatingai!

2

3

Made with FlippingBook HTML5