The Melaleuca Compensation Plan - Lithuanian

Komisiniai

Komisiniai: Jūs uždirbate komisinius iš klientų, kuriuos 1) įregistruojate patys ir 2) įregistruoja kiti . Jums mokami komisiniai, kai jūsų rinkodaros organizacijos klientai perka produktus iš „Melaleuca“. Komisiniai skaičiuojami pagal tai, kiek produktų taškų per konkretų mėnesį įsigyja kiekvienas klientas.

Klientai, kuriuos įregistruoja kiti : Organizacijos komisiniai: Įregistravę pirmąjį klientą gausite 7% produktų taškų už klientus, kuriuos įregistravo kiti jūsų organizacijos nariai, pirkinius. Generacijų, už kurias gaunate komisinius, skaičius priklauso nuo jūsų komisinių tarifo. •  „Marketing Executive“ mokama už 2 generacijas . •  „Marketing Executive 2“ mokama už 3 generacijas . •  „Marketing Executive 3“ mokama už 4 generacijas . •  „Director“ ir aukštesnėm pozicijom dalyviams mokama už 7 generacijas .

Klientai, kuriuos įregistruojate jūs : Supažindinimo su produktais komisiniai: Įregistravę klientą, gausite 50% produktų taškų už pirkinius pirmąjį registracijos mėnesį. Asmeninių klientų komisiniai: Nuo antrojo kliento mėnesio gausite komisinius už pirkinius, kuriuos perka visi asmeniškai jūsų įregistruoti klientai. Jums išmokami mėnesio komisiniai priklausys nuo to, kiek aktyvių asmeniškai įregistruotų klientų turite tą mėnesį.

Žr. „Marketing Executive“ ir komisinių kvalifikacinių reikalavimų apibrėžtis šio lankstinuko sąvokų apibrėžčių skyriuje.

Aktyvūs jūsų įregistruoti klientai

Procentai, kuriuos gausite

1–7

7%

8–19

14%

Daugiau kaip 20

20%

Lyderio taškai Lyderio taškais matuojamas lyderio indėlis padedant kitiems dalyviams siekti savo tikslų. Lyderio taškai suteikia jums teisę į tam tikrus statusus, premijas ir leidžia uždirbti komisinius už klientus, kuriuos jūsų rinkodaros organizacijoje („Marketing Organisation“) įregistruoja kiti.

Kaip uždirbti lyderio taškų • Kai įregistruojamas naujas lojalus klientas, skiriami 5 lyderio taškai: 3 taškai įregistravusiam asmeniui ir 2 taškai pristatymą surengusiam asmeniui. Jei įregistruotas asmuo perka „Value Pack“, pristatymą surengusiam asmeniui suteikiamas papildomas taškas. • Kiekvieną kartą, kai „Marketing Executive“ paaukštinamas į „Director“ ar aukštesnę poziciją, įregistravęs asmuo tą mėnesį gauna 10 lyderio taškų.

FINANSINIS ATLYGIS Komisiniai ir premijos

PREKYBOS REVOLIUCIJA! „Melaleuca“ kompensavimo planas

Susikurkite finansinių išteklių, kad galėtumėte gyventi ypatingai!

4

5

Made with FlippingBook HTML5