RUSSELL TEAMWEAR KATALOG 2020

SPOT SHIELD™ Materiały z wykończeniem SpotShield™ są odporne na działanie wody i zabrudzenia. Niestraszna jest im nawet większość olejów.

BIONIC-FINISH® ECO Dzięki temu wolnemu od fluoru i PFC wykończeniu woda i zabrudzenia nie przywierają do materiału.

COOLMAX® COOLMAX® posiada doskonale właściwości regulujące poziom wilgoci. Dzięki transportowi kapilarnemu to nowoczesne, oddychające włókno poliestrowe niezwykle szybko odprowadza wilgoć, w związku z czym skóra pozostaje dłużej sucha.

AQUAPEL™ BY NANOTEX® Aquapel™, materiał stworzony, aby efektownie chronić przed wiatrem i wilgocią, zachował właściwości oddychające i został wyposażony w przyjazną dla środowiska i wolną od fluoru i PFC technologię.

DUPONT™ SORONA® To przyjazne dla środowiska, zawierające materiały pochodzenia roślinnego ocieplenie jest produkowane w sposób pozwalający

MATERIAŁY WOLNE OD FLUORU I PFC Materiały wolne od fluoru i PFC szybciej ulegają biodegradacji, co sprzyja zarówno nam, jak i środowisku naturalnemu.

na zaoszczędzenie energii, zmniejszający emisję gazów cieplarnianych o 50%.

WIĘCEJ INFORMACJI MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE Pełne specyfikacje produktów, takie jak obrazy, kolor, rozmiar i informacje o tkaninach znajdziesz na stronie internetowej RUSSELLEUROPE.COM

177

CECHY I WŁAŚCIWOŚCI

Made with FlippingBook HTML5