BYMB_LT

7

BŪKITE PAVYZDŽIU

pavyko. Jūs vėl ir vėl pasakosite istoriją, kaip pradėjote verslą, todėl svarbu užsibrėžti pasiekti „Director“ kategoriją per pirmą mėnesį ir „Director 3“ kategoriją per 90 dienų. Atverkite savo namus „Melaleuca“ produktams Ką pagalvotumėte, jeigu „Ford Motor Company“ generalinis direktorius vairuotų „Toyotą“? O jeigu jūsų mėgstamo meksikiečių restorano šefas nuspręstų papietauti restorane „Taco Bell“? Kaip ilgai svarstytumėte, ar pirkti jų siūlomus produktus? Prisijungę prie „Melaleuca“, nedelsiant pakeiskite namuose naudojamus produktus „Melaleuca“ produktais. Sužinokite apie juos viską, ką tik galite, patys juos išmėginkite ir įpraskite su kitais nuolat dalytis informacija apie produktus. Jūsų organizacijos nariai vadovausis jūsų pavyzdžiu ir pakeis savo namuose naudojamus produktus, skleisdami tvirtą tikėjimą produktais ir kurdami stiprų pamatą verslui.

„Melaleuca“ verslo lyderiai rodo pavyzdį, nes jie žino, kad paprastai jų pavyzdžiu vadovaujasi ir jų organizacijų nariai. Ar jie yra profesionalūs, orientuoti į produktą ir pozityviai nusiteikę? Jeigu taip, kiti mėgdžios jų elgesį. Ar jie dirba organizuotai, yra reiklūs ir vėluoja į susitikimus? Jeigu taip, kiti juos stebės ir taip pat mėgdžios jų elgesį. Būdamas „Melaleuca“ lyderis, turėtumėte rodyti pavyzdį ir dalyvauti įvadiniuose renginiuose ir visuose kituose „Melaleuca“ susitikimuose. Šie susitikimai ne tik įkvepia, leidžia pasisemti idėjų ir žinių, kurių jums reikia plėtojant „Melaleuca“ verslą, bet ir suteikia galimybę įgyti dėmesingo, aktyvaus „Melaleuca“ lyderio, kurio pavyzdžiu norės vadovautis ir kiti, reputaciją. Jūsų, kaip „Melaleuca“ „Marketing Executive“, pirmieji du mėnesiai yra labai svarbūs. Jūs turite tik vieną progą pradėti savo istoriją, tad pasistenkite, kad ši pradžia būtų kuo geresnė! Vėliau, kai rekomenduosite naujus klientus ir mėginsite juos padrąsinti nedelsti, jie norės žinoti, kaip jums tai

Kaip kartą sakė aktorius Vilas Rodžersas, „Žmonių nuomonė keičiasi stebint, o ne ginčijantis“, Žengdami į priekį „Melaleuca“ versle nepamirškite, kad jus stebi jūsų komandos nariai. Rodykite tinkamą pavyzdį!

Kaip pakeisti savo namus? Tai – paprasta.

„MELALEUCA“ – KOMANDINIS DARBAS, KURIO NERASITE JOKIOJE KITOJE ĮMONĖJE

Kreipkitės į mus pirmadieniais– penktadieniais nuo 8.00 val. iki 13.00 val. 0800 032 0562* (Jungtinė Karalystė) 1800 558 502* (Airija) Jeigu iškilo konkrečių su verslu susijusių klausimų, pvz., dėl pateiktų dokumentų arba kaip skaityti veiklos ataskaitą, mes visada pasiruošę padėti! *Nemokama paslauga stacionaraus telefono abonentams. Skambučiams iš mobiliųjų telefonų ir tarptautiniams skambu- čiams gali būti taikomas mokestis.

JŪSŲ PALAIKYMO KOMANDA

Išmeskite visus šiuo metu naudojamus produktus.

Niekas nepasiekia sėkmės vienas. Štai kodėl „Melaleuca“ jums skiria ne tik palaikymo komandą, bet ir specialią verslo plėtros komandą, kuri atsakys į visus konkrečius jūsų klausimus. Tačiau tai – dar ne viskas. Vadovaujant savo organizacijai, ypač iš pradžių, jums reikės asmeninės konsultacijos ir siekti profesinio tobulėjimo. Todėl, norėdami padėti jums plėtoti verslą, subūrėme gerai išmokytą lyderystės instruktorių komandą, kuri nekantrauja su jumis susipažinti ir jums padėti. Sužinokite, kaip galite pradėti gauti komisinius ir premijas rekomenduodami kitiems pirkti iš „Melaleuca“. Tai – paprasta, smagu ir pelninga! Išsamios informacijos rasite svetainės eu.melaleuca.com skiltyje „Rinkodaros revoliucija!“ „Melaleuca“ kompensavimo planas“ .

Pakeiskite juos „Melaleuca“ gaminiais ir praneškite visiems, kad dabar savo namuose naudojate tik saugius ir veiksmingus produktus.

JŪS

VERSLO PLĖTROS KOMANDA

INSTRUKTAVIMO IR LYDERIŲ UGDYMO KOMANDA

28 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

PAPRASTI ŽINGSNIAI, KAIP PASIEKTI SĖKMĘ 29

Made with FlippingBook Online newsletter