Milyon Kadına Mentor: Mentorluk Rehberi

Profilleri görüntülerken, ihtiyacınıza ve gelişim hedefinize göre filtreleme özelliklerini kullanarak aramanızı özelleştirebilir ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz mentora başvuruda bulunabilirsiniz :)

Eşleşme Başvurusu Yapmak

Kendiniz için en uygun olduğunu düşündüğünüz mentoru bulduğunuza inanıyorsanız, “Başvur” butonuna tıklayarak eşleşme talebinizi kolayca yapabilirsiniz!

Burada önemli birkaç noktanın altını çizmek isteriz:

Her mentinin 6 aylık süre içerisinde yalnızca 1 mentoru olabilir. Başvuruyu yaptıktan sonra fikrinizi değiştirirseniz, profilinizde yer alan “Eşleşmeler” sekmesinden başvurunuzu geri çekebilirsiniz.

Mentorun, başvurunuza yanıt vermek için 2 hafta süresi vardır. Mentorunuzdan yanıt beklediğiniz süre içerisinde - yani maksimum 2 haftalık sürede - başka bir mentora başvuru yapamazsınız. Mentorunuz başvurunuzu kabul ederse, eşleşmeniz otomatik olarak gerçekleşir ve süreciniz başlar :) Mentorunuz başvurunuzu reddederse, hemen yeni bir mentora başvuru yapabilirsiniz. Mentorunuz 2 haftanın sonunda talebinize hala yanıt vermediyse, başvurunuz otomatik olarak sonlanır ve yine bir başka mentora başvuru yapabilirsiniz.

Milyon Kadına Mentor

MENTORLUK REHBERİ - 2023

Made with FlippingBook Online document