Milyon Kadına Mentor: Mentorluk Rehberi

Mentorlarımıza Önemli Birkaç Hatırlatma:

Menti başvurularına en geç 2 hafta içerisinde dönüş yapmanız önemlidir. Sizden yanıt gelene kadar menti, bir başka mentora başvuru yapamayacaktır. Başvuruyu onayladığınızda eşleşmeniz otomatik olarak gerçekleşir ve süreciniz başlar :)

Başvuruyu reddettiğinizde, menti bir başka mentora başvuru yapabilir.

Eğer başvuruya 2 hafta içerisinde yanıt vermezseniz, başvuru otomatik olarak sonlanır ve mentiniz bir başka mentora başvuru yapmak üzere yönlendirilir. Yoğun olduğunuz ve/veya zaman ayıramayacağınızı düşündüğünüz dönemlerde “Profilimi Düzenle” bölümünden menti üst sınırınızı değiştirebilir veya profilinizi pasife alabilirsiniz.

Eşleşme Gerçekleşti, Peki Ya Sonra?

Eşleşmeniz gerçekleştikten sonra, eşleştiğiniz kişi ile ortak bir e-posta üzerinde buluşturulursunuz :)

Bu e-posta içerisinde bilgi olarak:

Eşleştiğiniz kişinin adı, soyadı ve e-posta adresi; Mentorun kurumu ve pozisyonu, Mentinin üniversitesi ve bölümü yer almaktadır.

Eşleşmenize dair bilgilendirme e-postasını aldıktan sonra ilk adımı mentimizin atmasını ve ilk görüşmeyi organize etmek için mentorumuza ulaşmasını öneriyoruz.

Eşleşmenizin başlamasından itibaren 6 ay sürecek mentorluk yolculuğunuzda, düzenli olarak e-postalar alacaksınız. Bu e-postalarda süreçle ilgili bilgilendirmeler, ipuçları ve hatırlatmalar, kaynak paylaşımları ve öneriler paylaşacağız.

Milyon Kadına Mentor

MENTORLUK REHBERİ - 2023

Made with FlippingBook Online document