The Melaleuca Compensation Plan - Lithuanian

LT

Rinkodaros revoliucija! „MELALEUCA“ KOMPENSAVIMO PLANAS

Susikurkite finansinių išteklių, kad galėtumėte gyventi ypatingai!

Siekiame gerinti žmonių, kuriuos sutinkame, gyvenimą padėdami jiems siekti tikslų.

MŪSŲ MISIJA

Svarbūs verslo principai... „Melaleuca“ verslo kūrimas grindžiamas tais pačiais verslo principais, kurie būdingi daugumai įmonių, nes bet kuris vadovas gali veiksmingai valdyti tik ribotą skaičių tiesioginių klientų. Todėl savarankiškas „Melaleuca“ verslas iš pradžių apsiriboja penkiomis pirmosios generacijos pozicijomis. Šis organizacijos modelis užtikrina geriausią asmeninį vadovavimą ir klientų aptarnavimą. Jums, kaip „Melaleuca Marketing Executive“, bus leista steigti rinkodaros organizaciją („Marketing Organisation“), kurią sudarys septynios vadovų ir klientų generacijos. Pradėsite nuo penkių tiesioginių pozicijų savo pirmojoje verslo generacijoje. Kiekviena iš šių pozicijų turės savo penkias pirmosios generacijos pozicijas ir t. t. Ugdydami kitus savo organizacijos lyderius, galite gauti papildomų pirmosios generacijos pozicijų.

FINANSINIAI IŠTEKLIAI Šiais laikais didžiąją gyvenimo dalį praleidžiame stengdamiesi pasirūpinti savo šeima ir kaupdami išteklius, kurių reikia, kad gyventume puikiai. Daugumai žmonių finansinis išgyvenimas yra tikras iššūkis. Statistikos duomenimis, dažniausiai didžiausią finansinę pažangą daro nuosavą verslą pradėję verslininkai. Tačiau norint pradėti verslą neretai prireikia šimtų tūkstančių dolerių, o kartais ir milijoninių investicijų. Ir net tada kelias į sėkmę yra kupinas kliūčių ir rimtos finansinės rizikos. Pastaruosius tris dešimtmečius „Melaleuca“ kūrė finansinę galimybę, kuri leistų vidutiniam žmogui beveik be jokios rizikos pradėti verslą ir nevaržomai jį plėtoti. Manome, kad esame mažosios lygos čempionai. Esame įsitikinę, kad ir tiems, kurie negimė turtingoje šeimoje ir nepakilo karjeros laiptais, turėtų būti suteikta galimybė prasiveržti gyvenime. Turbūt visi esame girdėję seną posakį „Pinigai uždirba pinigus“. O „Melaleuca“ sukūrė patikrintą sistemą, kurioje žmonės beveik be jokių finansinių investicijų gali iš esmės pagerinti savo finansinę padėtį, tiesiog siųsdami bendrovei „Melaleuca“ klientus. Ši sistema pasitvirtino kaip gana sėkminga. „Melaleuca“ jau išmokėjo daugiau kaip 4.8 mlrd. EUR (4.2 mlrd. GBP) šeimoms, kurios anksčiau vos sudurdavo galą su galu, dirbdamos darbą nuo devynių iki penkių.

SVEIKATINGUMO PRAMONĖ Mūsų pramonė sritis – tai 620 mlrd. JAV dolerių vertės sveikatingumo industrija. „Melaleuca“ istorinio augimo ir gyvenimą keičiančio finansinio atlygio programos raktas yra didžiulė „Melaleuca“ aukščiausios kokybės produktų serija. Mums sekasi, nes mūsų sveikatingumo produktai yra neabejotinai geriausi rinkoje. SAVO ŠEIMAI UŽDIRBKITE PASYVIAI Visi komisiniai grindžiami produktų pardavimu galutiniams vartotojams. Vis dėlto jums nereikės fiziškai parduoti nė vieno produkto, nes visus produktus „Melaleuca“ jūsų klientams parduoda tiesiogiai. Jums tereikia siųsti klientus apsipirkti bendrovėje „Melaleuca“. O tuomet gausite komisinių nuo jų apsipirkimo. Svarbiausia – pradžiuginti klientus, kurie dėl padidėjusios energijos ir sveikesnio gyvenimo ir toliau kas mėnesį perka „Melaleuca“ produktus. Patenkinti klientai kuria milžinišką „Melaleuca“ produktų paklausą. Kadangi dauguma „Melaleuca“ klientų yra lojalūs klientai, perkantys kiekvieną mėnesį, jūs galite gauti realių mėnesinių pajamų visą likusį gyvenimą! Jūsų pajamos priklausys nuo to, kiek lojalių klientų turėsite ir kiek jie kiekvieną mėnesį nupirks. Kaip ir bet kuriame kitame versle, kad pasiektumėte sėkmę, reikės stengtis, būti darbštiems ir atkakliems lyderiams. Išaušo nauja diena! Sveiki atvykę į „Melaleuca“!

Papildydami savo nuolatines pajamas pelnu iš „Melaleuca“ verslo, galite iš esmės pakeisti savo šeimos finansines perspektyvas. „Melaleuca“ primygtinai rekomenduoja nepalikti dabartinio darbo kuriant „Melaleuca“ verslą. Mes esame už tai, kad būtumėte geriausias darbuotojas dabartiniam darbdaviui, o laisvalaikį skirtumėte aktyvios rinkodaros organizacijos kūrimui. Nesvarstykite galimybės palikti dabartinį darbą, kol jūsų „Melaleuca“ verslas neduos bent trigubai didesnių pajamų nei dabartinės jūsų pajamos dirbant visą darbo dieną. Atminkite: „Melaleuca“ versle gali pasisekti bet kam, net neinvestuojant pinigų. Nereikia mokėti už reklamą, rinkodarą ar posėdžių kambarius. Tereikia investuoti savo laiką ir labai stengtis. O labai pasistengę galite susikurti dideles pasyvias pajamas visam likusiam gyvenimui.

PREKYBOS REVOLIUCIJA! „Melaleuca“ kompensavimo planas

Susikurkite finansinių išteklių, kad galėtumėte gyventi ypatingai!

2

3

Komisiniai

Komisiniai: Jūs uždirbate komisinius iš klientų, kuriuos 1) įregistruojate patys ir 2) įregistruoja kiti . Jums mokami komisiniai, kai jūsų rinkodaros organizacijos klientai perka produktus iš „Melaleuca“. Komisiniai skaičiuojami pagal tai, kiek produktų taškų per konkretų mėnesį įsigyja kiekvienas klientas.

Klientai, kuriuos įregistruoja kiti : Organizacijos komisiniai: Įregistravę pirmąjį klientą gausite 7% produktų taškų už klientus, kuriuos įregistravo kiti jūsų organizacijos nariai, pirkinius. Generacijų, už kurias gaunate komisinius, skaičius priklauso nuo jūsų komisinių tarifo. •  „Marketing Executive“ mokama už 2 generacijas . •  „Marketing Executive 2“ mokama už 3 generacijas . •  „Marketing Executive 3“ mokama už 4 generacijas . •  „Director“ ir aukštesnėm pozicijom dalyviams mokama už 7 generacijas .

Klientai, kuriuos įregistruojate jūs : Supažindinimo su produktais komisiniai: Įregistravę klientą, gausite 50% produktų taškų už pirkinius pirmąjį registracijos mėnesį. Asmeninių klientų komisiniai: Nuo antrojo kliento mėnesio gausite komisinius už pirkinius, kuriuos perka visi asmeniškai jūsų įregistruoti klientai. Jums išmokami mėnesio komisiniai priklausys nuo to, kiek aktyvių asmeniškai įregistruotų klientų turite tą mėnesį.

Žr. „Marketing Executive“ ir komisinių kvalifikacinių reikalavimų apibrėžtis šio lankstinuko sąvokų apibrėžčių skyriuje.

Aktyvūs jūsų įregistruoti klientai

Procentai, kuriuos gausite

1–7

7%

8–19

14%

Daugiau kaip 20

20%

Lyderio taškai Lyderio taškais matuojamas lyderio indėlis padedant kitiems dalyviams siekti savo tikslų. Lyderio taškai suteikia jums teisę į tam tikrus statusus, premijas ir leidžia uždirbti komisinius už klientus, kuriuos jūsų rinkodaros organizacijoje („Marketing Organisation“) įregistruoja kiti.

Kaip uždirbti lyderio taškų • Kai įregistruojamas naujas lojalus klientas, skiriami 5 lyderio taškai: 3 taškai įregistravusiam asmeniui ir 2 taškai pristatymą surengusiam asmeniui. Jei įregistruotas asmuo perka „Value Pack“, pristatymą surengusiam asmeniui suteikiamas papildomas taškas. • Kiekvieną kartą, kai „Marketing Executive“ paaukštinamas į „Director“ ar aukštesnę poziciją, įregistravęs asmuo tą mėnesį gauna 10 lyderio taškų.

FINANSINIS ATLYGIS Komisiniai ir premijos

PREKYBOS REVOLIUCIJA! „Melaleuca“ kompensavimo planas

Susikurkite finansinių išteklių, kad galėtumėte gyventi ypatingai!

4

5

Premijos

Mentoriaus premija: Galite gauti mentoriaus premiją , kai jūsų asmeniškai įregistruoti klientai pasiekia aukštesnį statusą. Jūs gausite sumą, lygią paaukštinimo premijai arba „Pacesetter“ premijai, išmokėtai jūsų asmeniniams „Director“ ir „Senior Director“. Taip pat gausite fiksuotą sumą, kuri svyruoja nuo €/£ 2 200 iki 5 000 už asmeniškai paaukštintus „Senior Director 2“, pasiekusius „Executive Director“ statusą. Premija mokama tą patį mėnesį, kai jūsų asmeniškai įregistruoti „Marketing Executive“ gauna savo paaukštinimo ir „Pacesetter“ premijas. Pastaba: „Melaleuca“ misija yra padėti kitiems pasiekti savo tikslus. Kuo geriau padėsite kitiems siekti savo tikslų, tuo daugiau finansinės naudos gausite. Ir kuo labiau jūsų palaikymo komanda („Support Team“) padės jums siekti tikslų, tuo daugiau finansinės naudos turės jos nariai.

Pagrindinių žingsnių premija: „Marketing Executive“, kurie yra pasiekę „Director 3“ ir aukštesnes pozicijas, nuo trečiojo registracijos mėnesio gali gauti pagrindinių žingsnių premiją, jei daug dėmesio skiria naujų klientų įregistravimui, asmeninės lyderystės plėtojimui, savo verslo augimui ir asmeninių klientų išlaikymui.

Gaunate premijas:  1) kai pasiekiate aukštesnį statusą;

2 lygis Asmeninis organizacijos išlaikymo rodiklis 95% Trijų mėnesių vidurkis

1 lygis Asmeninis organizacijos išlaikymo rodiklis 90% Trijų mėnesių vidurkis

2) kai paaukštinami jūsų asmeniškai įregistruoti klientai; 3) kai skiriate daug dėmesio „Melaleuca“ pagrindiniams žingsniams; 4) kai įgyjate teisę į mėnesinę premiją automobiliui.

Statusas

„Director 3“

€/£ 100

€/£ 150

„Director 4“

€/£ 225

€/£ 300

Paaukštinimo premija: Kiekvieną kartą, kai įgysite naują statusą, gausite paaukštinimo premiją*. Kuo naujasis statusas aukštesnis, tuo didesnė premija. Yra 49 statusai ir kiekvienas jų yra aukštesnis už ankstesnį. Taigi, jei labai stengsitės, neilgai trukus pereisite nuo vieno statuso prie kito. arba... „Pacesetter“ premija: Asmenys, kurie įsigyja „Value Pack“ registracijos mėnesį arba pirmąjį kalendorinį bendradarbiavimo su „Melaleuca“ mėnesį, gauna „Pacesetter“ premiją . „Pacesetter“ premija sudarys dvigubą paaukštinimo premijos sumą kiekvieną kartą, kai būsite paaukštintas į aukštesnę „Director“ ir „Senior Director“ poziciją. Norėdami gauti „Pacesetter“ premiją, turite pasiekti kiekvieną statusą per numatytą laiką. Kiekvieno statuso laikotarpis skirtingas.

„Director 5“

€/£ 250

€/£ 350

„Director 6“

€/£ 300

€/£ 400

„Director 7“

€/£ 325

€/£ 425

„Director 8“

€/£ 375

€/£ 475

„Director 9“

€/£ 425

€/£ 525

„Senior Director“–„Senior Director 9“

€/£ 575

€/£ 750

„Executive Director“–„Executive Director 9“

€/£ 2 000

€/£ 3 000

„National Director“ ir aukštesnės pozicijos

€/£ 4 000

€/£ 5 000

Kaip gauti:

Toliau nurodyti terminai, per kuriuos galite gauti „Pacesetter“ premiją .

Rekomenduoti naujus klientus

Plėtoti savo verslą

Plėtoti asmeninę lyderystę

Po 2 naujus lojalius klientus kas mėnesį, paskutinių 3 mėnesių laikotarpyje arba 4 nauji lojalūs klientai per einamąjį mėnesį

Mėnesiai po registracijos

Mėnesiai pasiekus „Senior Director“

Grynasis asmeninių klientų skaičiaus augimas arba Grynasis lojalių klientų organizacijoje skaičiaus augimas

1 naujas „Director“ per 3 paskutinius mėnesius arba 1 „Director 3“ per 3 paskutinius mėnesius

Statusas „Director“

Statusas

2

„Senior Director 2“

1

„Director 2“

3

„Senior Director 3“

2

„Director 3“

4

„Senior Director 4“

3

„Director 4“

5

„Senior Director 5“

4

„Senior Director“ €/£ 600 PER MĖNESĮ „Executive Director“ ir aukštesnės pozicijos €/£ 1 100 PER MĖNESĮ

„Director 5“

6

„Senior Director 6“

5

„Director 6“

7

„Senior Director 7“

6

Mėnesinė premija automobiliui: „Melaleuca“ mokės mėnesinę premiją automobiliui už „Senior Director“ komisinių tarifą. „Melaleuca“ mokės mėnesinę premiją automobiliui už du automobilius, kai pasieksite „Executive“, „National“ ir „Corporate Director“ komisinių tarifą.

„Director 7“

8

„Senior Director 8“

8

„Director 8“

9

„Senior Director 9“

10

„Director 9“

10

„Senior Director“

12

* Paaukštinimo premijos mokamos pasiekus „Director“ statusą.

PREKYBOS REVOLIUCIJA! „Melaleuca“ kompensavimo planas

Susikurkite finansinių išteklių, kad galėtumėte gyventi ypatingai!

6

7

Reikalavimai

Premijos ir komisiniai

Reikalavimai

Premijos ir komisiniai

Statusas (komisinių tarifas) Statusas (komisinių tarifas)

Statusas (komisinių tarifas) „NATIONAL DIRECTOR“ „National Director“ 20 15

„DIRECTOR“ „Director“

140 000 140 000 10 4

Neribotas

10% tikrosios PEG

8

1

€/£ 100

€/£ 200

100% €/£ 250

„National Director 2“

20

15

150 000 150 000 10 4

1

Neribotas

10% tikrosios PEG

„Director 2“

10

2

1 000

€/£ 200

€/£ 400

100% €/£ 375

„Director 3“

11

3

2 500 1 000 1

€/£ 500

€/£ 1 000

100% €/£ 500

„National Director 3“

20

15

162 500 162 500 10 4

1

Neribotas

10% tikrosios PEG

„Director 4“

12

4

5 000 2 500 2

€/£ 500

€/£ 1 000

100% €/£ 750

„National Director 4“

20

15

175 000 175 000 10 3

2

Neribotas

10% tikrosios PEG

„Director 5“

13

5

7 500 5 000 2

€/£ 500

€/£ 1 000

100% €/£ 1 000

„National Director 5“

20

15

187 500 187 500 10 3

2

Neribotas

10% tikrosios PEG

„Director 6“

14

6 10 000 7 500 3

€/£ 600

€/£ 1 200

100% €/£ 1 250

„National Director 6“

20

15

200 000 200 000 10 2

3

Neribotas

10% tikrosios PEG

„Director 7“

15

7 12 500 10 000 3

€/£ 700

€/£ 1 400

100% €/£ 1 500

„National Director 7“

20

15

212 500 212 500 10 2

3

Neribotas

10% tikrosios PEG

„Director 8“

16

8 15 000 12 500 4

€/£ 800

€/£ 1 600

100% €/£ 1 750

„National Director 8“

20

15

225 000 225 000 10 1

4

Neribotas

10% tikrosios PEG

„Director 9“

18

9 17 500 15 000 4

€/£ 1 000

€/£ 2 000

100% €/£ 2 000

„National Director 9“

20

15

237 500 237 500 10 1

4

Neribotas

10% tikrosios PEG

„SENIOR DIRECTOR“ „Senior Director“

„CORPORATE DIRECTOR“ „Corporate Director“

20 10 20 000 17 500 5

€/£ 2 000

€/£ 4 000

100% €/£ 3 000

20 Netaikomas 250 000 250 000 10

5 €/£ 100 000 + 10% PEG Neribotas

5% tikrosios PEG 12% tikrosios PEG €/£ 2 200 €/£ 3 500

„Senior Director 2“

20 10 22 500 20 000 5

„Corporate Director 2“

20 Netaikomas 300 000 300 000 10

7

Neribotas

10% PEG

5% tikrosios PEG 12% tikrosios PEG €/£ 2 500 €/£ 4 000

„Senior Director 3“

20 11 25 000 22 500 6

„Corporate Director 3“

20 Netaikomas 350 000 350 000 10

9

Neribotas

10% PEG

5% tikrosios PEG 12% tikrosios PEG €/£ 2 700 €/£ 4 500

„Senior Director 4“

20 11 27 500 25 000 6

„Corporate Director 4“

20 Netaikomas 400 000 400 000 10

11

Neribotas

10% PEG

5% tikrosios PEG 12% tikrosios PEG €/£ 3 000 €/£ 5 000

„Senior Director 5“

20 12 30 000 27 500 7

„Corporate Director 5“

20 Netaikomas 450 000 450 000 10

13

Neribotas

10% PEG

5% tikrosios PEG 12% tikrosios PEG €/£ 3 200 €/£ 5 500

„Senior Director 6“

20 12 32 500 30 000 7

„Corporate Director 6“

20 Netaikomas 525 000 525 000 10

15

Neribotas

10% PEG

5% tikrosios PEG 12% tikrosios PEG €/£ 3 500 €/£ 6 000

„Senior Director 7“

20 13 35 000 32 500 8

5% tikrosios PEG 12% tikrosios PEG €/£ 4 000 €/£ 6 500

„Senior Director 8“

20 13 40 000 35 000 8

„Corporate Director 7“

20 Netaikomas 600 000 600 000 10

17

Neribotas

10% PEG

5% tikrosios PEG 12% tikrosios PEG €/£4 500 €/£ 7 000

„Senior Director 9“

20 14 45 000 40 000 9

„Corporate Director 8“

20 Netaikomas 700 000 700 000 10

20

Neribotas

10% PEG

„Corporate Director 9“

20 Netaikomas 800 000 800 000 10

22

Neribotas

10% PEG

„EXECUTIVE DIRECTOR“ „Executive Director“

„PRESIDENTIAL DIRECTOR“ „Presidential Director“

20 15 50 000 50 000 10

€/£ 5 000 Neribotas

10% tikrosios PEG

20 15 60 000 60 000 10

Neribotas

„Executive Director 2“

10% tikrosios PEG

20 Netaikomas 1 000 000 1 000 000 10

25

€/£ 1 000 000

Neribotas

20 15 70 000 70 000 10 1

Neribotas

„Executive Director 3“

10% tikrosios PEG

20 15 80 000 80 000 10 1

Neribotas

„Executive Director 4“

10% tikrosios PEG

20 15 90 000 90 000 10 2

Neribotas

„Executive Director 5“

10% tikrosios PEG

20 15 100 000 100 000 10 2

Neribotas

„Executive Director 6“

10% tikrosios PEG

20 15 110 000 110 000 10 3

Neribotas

„Executive Director 7“

10% tikrosios PEG

20 15 120 000 120 000 10 3

Neribotas

„Executive Director 8“

10% tikrosios PEG

20 15 130 000 130 000 10 3

Neribotas

„Executive Director 9“

10% tikrosios PEG

PREKYBOS REVOLIUCIJA! „Melaleuca“ kompensavimo planas

Susikurkite finansinių išteklių, kad galėtumėte gyventi ypatingai!

8

9

Sąlygos: Ką turite žinoti: Kai dirbate programoje, pagal kurią jau išmokėta 4.8 mlrd. EUR , turite tikėtis papildomų sąlygų, padėsiančių įsitikinti, kad mūsų žmonės atstovauja mūsų įmonei ir produktams etiškai ir sąžiningai ir kad tie, kuriems mokamos didelės sumos, padeda kitiems. Taigi...

Apibrėžtys

Aktyvus klientas: klientas, pasirašęs ir grąžinęs kliento narystės sutartį ir per kalendorinį mėnesį įgijęs ne mažiau kaip 29 produktų taškus. Komisinių tarifas: statusas, kurį pasiekus „Marketing Executive“ kiekvieną mėnesį mokami komisiniai, jei „Marketing Executive“ įvykdo kvalifikacijos reikalavimus, atitinkančius tokį statusą. „Marketing Executive“: asmuo, užpildęs, pasirašęs ir pateikęs „Melaleuca“ nepriklausomo „Marketing Executive“ sutartį, asmeniškai įregistravęs aktyvų klientą ir gavęs pirmąjį komisinių išmokėjimo čekį. Rinkodaros organizacija („Marketing Organisation“): septynios klientų ir „Marketing Executive“ generacijos, kurios yra tiesiogiai po jumis. Naujas organizacijos augimas: lojalių klientų skaičiaus padidėjimas „Marketing Executive“ rinkodaros organizacijoje, neatsižvelgiant į sąrašus ir organizacijos veiksmus (t. y. registracijos – atšaukimai + reaktyvacijos = naujas augimas). Organizacijos apyvarta: bendra produktų taškų suma iš produktų, įsigytų „Marketing Executive“ organizacijoje per kalendorinį mėnesį. Asmeninių klientų išlaikymo rodiklis: aktyvių ir lojalių asmeninių klientų, kurie buvo lojalūs praėjusį mėnesį ir yra lojalūs einamąjį mėnesį, procentas.

„Marketing Executive“ paaukštinamas iki „Senior Director“, asmeninės apyvartos reikalavimas padidėja iki 50 produktų taškų. Asmeniškai įregistruotas klientas: klientas, kuriam asmeniškai rekomendavote „Melaleuca“ ir kuris kliento sutartyje jus įvardijo kaip įregistravusį asmenį. Lojalus klientas: klientas, kuris kliento narystės sutartyje įsipareigojo per mėnesį įsigyti produktų už ne mažiau kaip 35 produktų taškus. Be daugelio kitų privalumų, lojaliems klientams suteikiama 30–50% nuolaida „Melaleuca“ produktams. Lojalių klientų išlaikymo rodiklis: visų organizacijos klientų, kurie buvo lojalūs praeitą mėnesį ir yra lojalūs šį mėnesį, skaičius. Produktų taškai: kiekvienam „Melaleuca“ produktui priskirta vertė, pagal kurią apskaičiuojami komisiniai ir premijos. „Quality“ klientas: klientas, užregistruotas kaip lojalus klientas ir pirmąjį registracijos mėnesį užsisakęs „Melaleuca“ produktą.

„Quality“ kliento įregistravimas: įregistruotas „Quality“ klientas atlieka visus būtinus formalumus, nurodo atsiskaitymo būdą ir surenka reikiamą skaičių produktų taškų, pateikdamas mėnesinius užsakymus.

Papildomos pirmosios kartos pozicijos „Marketing Executive“ gaus papildomą pirmosios kartos poziciją (aukščiau pradinio penketo) už kiekvieną aktyvų asmeniškai įregistruotą „Director“ ar aukštesnės pozicijos klientą. Paaukštinimo premijos išmokėjimas Klientams, kurių statusas yra nuo „Director“ iki „Director 6“, paaukštinimo premija bus išmokama paaukštinimo mėnesį. „Director 7“ ir aukštesnio statuso dalyviai, kurių organizacijos išlaikymo lygis yra 90% ar didesnis, paaukštinimo mėnesį gaus trečdalį paaukštinimo arba „Pacesetter“ premijos, trečdalį – antrąjį mėnesį, trečdalį – trečiąjį mėnesį (darant prielaidą, kad jie tą statusą per šiuos mėnesius išlaikys). Kitiems bus mokama po to, kai jie išlaikys naują statusą tris mėnesius iš eilės. „Marketing Executive“ tuo pačiu metu gali gauti ne daugiau kaip tris trečdalius išmokų, pradedant nuo „Director 7“. Norėdamas gauti rezerve esančias premijas, „Marketing Executive“ turi teisę į išmoką tą mėnesį, kurį turi būti išmokami komisiniai.

lyderio taškų, gaus procentą nuo visų galimų organizacijos komisinių. „Director“ ar aukštesnių statusų klientams, kurių organizacijos produktų taškai viršija 20 000, tačiau jų PEG apyvarta yra mažesnė nei jų organizacijos apyvarta, priklausomai nuo einamojo mėnesio lyderio taškų skaičiaus, gali gauti organizacijos komisinių, siekiančių 10% ir daugiau nuo jų PEG apyvartos. Pagrindinių žingsnių premija „Director 3“ ir aukštesnių statusų klientai gali gauti pagrindinių žingsnių premiją, jei jie priklauso „Melaleuca“ organizacijai bent 3 mėnesius. Jūsų asmeninių klientų išlaikymo rodiklis nustatomas pagal aktyvių ir lojalių klientų, kurie pirko praėjusį mėnesį ir perka šį mėnesį (išskyrus paveldimus klientus), skaičių. Nauji lojalūs klientai turi priklausyti jūsų vietos rinkai. Naujas lyderis, kurį jūs išmokysite ir išlaikysite, turi priklausyti jūsų vietos rinkai. Į jūsų asmeninių klientų augimo rodiklį neįtraukiami paveldėti klientai, o į organizacijos augimo rodiklį

Lyderių susirinkimai Mokymai, išsilavinimas ir žinios yra būtini dalykai visiems lyderiams bet kuriame versle ar organizacijoje. Kad galėtų gauti premijas, „Senior Director“, „Executive Director“, „National Director“ ir „Corporate Director“ privalo dalyvauti lyderių susirinkimuose. Mentoriaus premija Kad galėtumėte pretenduoti į mentoriaus premijas, jūsų „Marketing Executive“ turi būti paaukštinti per du mėnesius po to, kai pasiekta reikiama organizacijos apyvarta šiam statusui gauti, o jūsų komisinių tarifas turi būti ne žemesnis už „Marketing Executive“, už kurį jums mokama, komisinių tarifą. Mentoriaus premijos skaičiuojamos taikant tą patį procentą kaip ir paaukštinimo ar „Pacesetter“ premijoms, mokamoms paaukštintam „Marketing Executive“, ir yra išmokamos tą patį mėnesį, kurį mokėjimą gauna „Marketing Executive“. Reikalavimai lyderiui „Director“, kurie per paskutinius tris mėnesius surenka mažiau nei vieną lyderio tašką, gali uždirbti iki €/£ 100 organizacijos komisinių. „Marketing Executive 3“ gali uždirbti iki €/£ 75, „Marketing Executive 2“ – iki €/£ 50, o „Marketing Executive“ – iki €/£ 25 organizacijos komisinių. Politika Šiam kompensavimo planui taikoma „Melaleuca“ politika ir procedūros, taip pat visos „Marketing Executive“ sutartys. Šis lankstinukas nėra „Melaleuca“ kompensavimo plano vadovas, skirtas „Marketing Executive“. Lyderiams reikalingi lyderio taškai „Director“ ir aukštesnių statusų dalyviai, kurie pasiekė 20 000 ir daugiau organizacijos produktų taškų per mėnesį, turi surinkti vidutiniškai 10 lyderio taškų. „Director“ ir aukštesnių statusų dalyviai, pasiekę 50 000 ar daugiau organizacijos produktų taškų apyvartą, turi surinkti vidutiniškai 15 lyderio taškų per mėnesį, kad galėtų gauti visus galimus organizacijos komisinius. Tie, kurie surenka mažiau

Tikroji asmeniškai įregistruotų klientų organizacijos (PEG) apyvarta: bendra „Marketing Executive“ asmeniškai

įregistruotų klientų atitinkamo mėnesio organizacijos apyvarta. (Priešingai nei į apskaičiuojamą PEG apyvartą, į tikrąją PEG kiekvieno kliento mėnesio pirkimo apyvarta įtraukiama tik vieną kartą, nors šiam klientui organizacijoje gali būti priskirti keli asmeniškai įregistruoti klientai.)

neįtraukiami paketai. Programos aiškinimas

„Quality“ kliento įregistravimas: įregistruoti „Quality“ klientą.

Šis lankstinukas ir „Melaleuca“ kompensavimo planas aiškinami „Melaleuca“ nuožiūra.

Per pirmuosius tris mėnesius nemokėti komisiniai už atsarginius užsakymus

Komisinių kvalifikaciniai reikalavimai: kad gautų komisinius, „Marketing Executive“ turi atitikti visus nustatytus „Marketing Executive“ kvalifikacinius reikalavimus ir turėti vieną aktyvų asmeninį klientą. „Marketing Executive“, neturintys aktyvaus asmeninio kliento, per mėnesį gaus iki €/£ 15 komisinių lojalumo pinigų pavidalu.

Komisiniai bus mokami tik už pirmuosius tris kliento mėnesius, jei klientas iš tikrųjų pateikė užsakymą. Kitaip tariant, už atsarginius užsakymus pirmus tris mėnesius komisinių negausite. Premija automobiliui Taikomos konkrečios gairės dėl automobilio, už kurį bus galima gauti premiją, tipo. Daugiau informacijos rasite eu.melaleuca.com. Užsakymo apribojimai Komisiniai mokami už pirmuosius 150 produktų taškų, kuriuos klientas įgyja kiekvieną mėnesį. Už sumas, viršijančias 150 produktų taškų, komisiniai nemokami. „Marketing Executive“ organizacijos apyvartos apskaičiavimas apima maksimalų 150 produktų taškų skaičių vienam klientui („Marketing Executive“) per mėnesį.

Asmeniškai įregistruotas klientas (Enrolee): Žr. „Asmeniškai įregistruotas klientas“.

Statusas: aukščiausias komisinių tarifas, kurį pasiekė „Marketing Executive“.

Asmeniškai įregistruotų klientų organizacijos (PEG) apyvarta: bendras „Marketing Executive“ asmeniškai įregistruotų klientų atitinkamo mėnesio organizacijos produktų taškų skaičius. Asmeninė apyvarta taškais: norėdamas gauti komisinius, „Marketing Executive“ turi „asmeniškai generuoti“ ne mažiau kaip 29 produktų taškų apyvartą per mėnesį. Kai

Palaikymo komanda („Support Team“): septyni „Marketing Executive“ viršesni už klientą rinkodaros organizacijoje, kurie gali gauti komisinius už kliento pirkinius.

Įregistravimas: procesas, per kurį pasirašoma kliento narystės sutartis.

PREKYBOS REVOLIUCIJA! „Melaleuca“ kompensavimo planas

Susikurkite finansinių išteklių, kad galėtumėte gyventi ypatingai!

10

11

Melaleuca of Europe (Germany) GmbH · Hessenring 13b · 64546 Mörfelden–Walldorf · Sitz: Mörfelden–Walldorf · AG Darmstadt · HRB 91509 „Melaleuca“, Inc. – 4609 W. 65th S. – Idaho Falls, ID 83402 – Idaho JAV · eu.melaleuca.com · #5853 · 183004812 · 11/19

Page 1 Page 2-3 Page 4-5 Page 6-7 Page 8-9 Page 10-11 Page 12

Made with FlippingBook HTML5